Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Následující víkend opět pouze na divizi a kraj

Následující víkend opět pouze na divizi a kraj

Na nejvyšší soutěž přišlo období překladů utkání, a to z důvodu startu našeho mistra FK ERA-PACK Chrudim v Elite round UEFA Futsal Cupu a díky startu naší reprezentace do 21 let na turnaji v Německu, do pořadu Chance futsal ligy zasáhl i výběr televizního utkání. A nejvíce se tyto zásahy dotkly kladenských, kteří si museli přeložit utkání 5. a 6. kola. Duel 5. kola právě s chrudimským mistrem tak uvidí kladenští příznivci nejdříve, a to 16. listopadu 2012. V 7. kole kladenští zajíždějí na palubovku pardubického Torfu, utkání 8. kola je na pořadu v úterý 20. listopadu 2012, kdy se SAT-AN představí domácímu publiku v duelu se zručským Benagem. Dohrávka 6. kola s Bohemians 1905 Praha je naplánována až těsně před vánoční svátky na 20. prosince 2012.

A protože i ve druhé nejvyšší soutěži zajíždí Brandýsek opět na půdu soupeře, konkrétně celku CF Radobýl Litoměřice, mohou se futsaloví příznivci těšit především na utkání divize a Středočeského krajského přeboru. Ve třetí nejvyšší soutěži se hned dva zajímavé duely odehrají ve slánské sportovní hale, kde v prvním utkání přivítá místní Hrasl mladoboleslavské Malibu, ve druhém duelu si pak vojáci zahrají s jedním z nováčků soutěže, ústeckým Relaxem. Krajský přebor pak přinese hned tři duely, nejzajímavějším z nich může být okresní derby mezi domácím Fobozem Slaný a hostujícím 1. FC Slavoj Kladno.

Mimo sportovních událostí jsou na pondělí 22.10.2012 naplánovány i dvě velice důležité administrativní akce, a to Grémium týmů okresních soutěží a řádná Valná hromada futsalu kladenského okresu. Obě se uskuteční ve slánské Staročeské hospodě Zimák.

Divize A

Pátek, 19. října 2012, 19.10 hodin, SH BIOS Slaný
HRASL SLANÝ – FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV
Pátek, 19. října 2012, 20.45 hodin, SH BIOS Slaný
1. DFK SLANÝ – RELAX ÚSTÍ n.L.

 

Středočeský krajský přebor

Pátek, 19. října 2012, 20.30 hodin, SH Stochov
TJTZ ATLANTIC RAKOVNÍK – FC O.K. KLADNO
Sobota, 20. října 2012, 18.00 hodin, SH Kladno
AFC CELTIC KLADNO – SK OLYMPIK MĚLNÍK „B“
Neděle, 21. října 2012, 18.00 hodin, SH BIOS Slaný
FC FOBOZ SLANÝ – 1. FC SLAVOJ KLADNO