Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Brandýsek náskok hradeckých nesrovnal

Brandýsek náskok hradeckých nesrovnal

Ve třetím kole druhé nejvyšší soutěže zajížděli borci celku F.C. Brandýsek na palubovku jednoho z největších favoritů na celkové prvenství, zkušeného Salamandr UFA Hradec Králové. I když měli hosté především vlivem zranění velice okleštěnou sestavu, ani zde nezklamali, byť domů odjížděli s prázdnou.

Salamandr UFA Hradec Králové – F.C. Brandýsek 3 : 2 (1 : 0)

Oba celky v úvodních kolech nepoznaly hořkost porážky, nic na tom nechtěly změnit ani v tomto duelu. Úvod utkání tak byl velice opatrný, avšak oboustranně vyrovnaný. První příležitosti přišly po úvodní desetiminutovce, mírnou převahu si vytvořili domácí borci. Ti ji také dokázali přetavit v 18. minutě ve vedoucí branku, když se prosadil domácí kanonýr Šmíd. Úvod druhé půle byl podobný tomu z první části hry – opět opatrná hra z obou stran s minimem příležitostí. A opět zahřmělo po úvodní desetiminutovce a opět se trefil Šmíd – 2:0. A byl to právě tento hráč, který ve 34. minutě zkompletoval svůj hattrick, s hosty to v tu chvíli vypadalo zle. Domácí však po třetí vstřelené brance zvolnili tempo, hosté naopak přidali. A výsledek se dostavil – hned ve 35. minutě se prosadil Tesař, o minutu později využil dobře sehranou power-play hostující brankář Šimek. Hosté měli i další příležitosti, ty však zůstaly nevyužity. A tak z Hradce odjíždějí s prázdnou, zanechali zde však více než dobrý dojem.

Branky: Šmíd 3 – Tesař, Šimek.

F.C. Brandýsek: Šimek – Lukeš, Tesař – Kroc P., Kroc L. – Slapnička, Grubner A. Mužstvo vedl asistent trenéra Libor Rychlý.