Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
CHCETE HRÁT FUTSAL? PŘIHLASTE SE DO KLADENSKÝCH SOUTĚŽÍ

CHCETE HRÁT FUTSAL? PŘIHLASTE SE DO KLADENSKÝCH SOUTĚŽÍ

Jste parta kamarádů,  hrající fotbal na malém plácku nebo v hale? Chcete si zahrát futsalové soutěže na Kladensku?

Předně, co je to vlastně futsal? Futsal je halová obdoba fotbalu, která se hraje na hřištích obvykle o rozměru 20 x 40 m, branky mají rozměr 2 x 3 m, s míčem velikosti číslo 4 s tlumeným odskokem. Hry se zúčastňují dva celky, s počtem hráčů 4+1 (4 hráči v poli + 1 brankář), počet střídání není omezen podobně jako v ledním hokeji. Futsal je rychlá, dynamická hra, kdy se na hrací ploše stále něco děje, hráči pak mají více možností zahrát si s míčem než právě při fotbale.

Futsal je na Kladensku velice populárním sportem, po fotbale je v kategorii dospělých druhým nejmasovějším. Loňské kladenské okresní soutěže, která má tři výkonnostní stupně, se zúčastnilo dvacet osm  celků. Nejvyšší okresní soutěž – Okresní přebor – se hraje v nové Multifunkční sportovní hale Slaný – Háje, nižší soutěže – Okresní soutěž I. a II. třídy – se hrají v moderní Sportovní hale Stochov.

Všechny okresní soutěže se hrají ve větší části v rámci fotbalové zimní přestávky, hracími dny jsou soboty (OS I. třídy) a neděle (OP a OS II. třídy). Ideální jsou tak pro přípravu fotbalových oddílů, ale i dalších kolektivů, které projeví zájem si tento atraktivní sport zahrát, ať již školních, firemních, part z místa bydliště atd. Kladenské futsalové soutěže jsou otevřeny pro každého.

Pokud by projevil kdokoliv zájem si futsal zahrát, a to ať jednotlivec či kolektiv, veškeré potřebné informace obdrží na tel.č. 774 777 477 (p. Nepil) nebo e-mailu futsalkladno@seznam.cz. Veškeré potřebné informace je pak možno získat i na této stránce.

Úvodní informace k nové mistrovské sezóně kladenských okresních soutěží zde, další budeme přinášet postupně v následujících dnech.