Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Chrudim je po další výhře 2:1 krok od finále

Semifinále play off 2021 pokračovalo v sobotu druhým zápasem série mezi Teplicemi a Chrudimí. Zápas v Chomutově rozlouskl až druhý poločas.

V první půli totiž branka nepadla. Stav 0:0 tedy vydržel do druhého poločasu. Úvodní branky se fanoušci u livestreamu dočkali až ve 25. minutě. Po akci Davida Drozda si vyměnil míč Yuri s Évertonem a posledně jmenovaný překonal Hůlu – 0:1.

Svarogu se podařilo srovnat ve 32. minutě, když dobře rozehranou standardní situaci zakončil přesně Adriano. Stav 1:1 ale podobně jako v Chrudimi nevydržel. Dvě minuty a jednu vteřinu před koncem druhé půle znovu rozhodl Drozd. Nikoliv David jako ve středu, ale Pavel. Chrudimský futsalista zužitkoval rychlý brejk po nepovedeném rohu Svarogu. Východočeši vyhráli 2:0 a příští týden mohou slavit postup do finále.

Svarog FC Teplice – FK Chrudim 1:2 (0:0)
Branky: 32. Adriano (Salla) – 25. Éverton (Yuri), 38. P. Drozd (Felipe).