Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Uzávěrka soutěže veteránů již za jedenáct dní

Uzávěrka soutěže veteránů již za jedenáct dní

Již pouze do 15.2.2019 se mohou přihlásit zájemci o účast v soutěži veteránů.  Do této  soutěže se může přihlásit futsalový tým z jakéhokoliv stupně soutěže, případně i tým, který již nevyvíjí činnost, jedinou podmínkou je jeho registrace v systému FUTis. V soutěži mohou nastoupit hráči narození do 31.12.1979.

V současnosti podal přihlášku do soutěže její tradiční účastník SKP Kolín, přihlášku pak podá určitě další tradiční účastník R.S.C. Čechie Slaný. Poprvé od založení této soutěže se s největší pravděpodobností nepřihlásí 1. DFK Slaný, další stálý účastník AFC Kralupy n.Vl. se zatím ještě nevyjádřil ….

Hrací systém soutěže bude určen až dle počtu přihlášených celků, hrát se bude buď klasickým pohárovým vyřazovacím způsobem, či turnajovým systémem, nebo kombinací obou. Startovné do soutěže je ve výši 500,- Kč, musí být zasláno na příslušný účet nejpozději rovněž do 15.2.2019. Další náklady, spojené s uspořádáním utkání či turnaje, si hradí účastníci.

Do konce února 2019 obdrží účastníci rozlosování soutěže, ta pak zahájí v polovině března, dohrána musí být do 15.5.2019. Vítěz bude mít právo postupu na finálový turnaj Mistrovství ČR v kategorii veteránů. Loni si v tomto finále zahrála slánská Čechie.

Propozice středočeské části soutěže veteránů zde.

Přihláška do stč. části soutěže veteránů zde.

Soupiska celku zde.