Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Pohárové předkolo: stochovští futsalisté postupují dále

Pohárové předkolo: stochovští futsalisté postupují dále

Oslavou a reklamou futsalu se stalo pohárové utkání, které se včera odehrálo ve stochovské sportovní hale. Utkání předkola středočeské části Poháru FAČR mezi domácím FK Stochov a hostujícím celkem Juniors FC Přelouč přilákalo do hlediště zhruba stovku diváků. Někteří z nich byly na futsalu poprvé, nicméně předvedený výkon obou celků na hřišti a především vítězství domácího celku nadchly všechny přítomné.

FK Stochov – Juniors FC Přelouč 10 : 4 (3 : 2)

Vzhledem k tomu, že oba týmy tvoří z větší části mladí a šikovní futsalisté, se od úvodního hřiště hrál velice aktivní a atraktivní futsal. Kombinace na jeden dotek, krásné individuální akce, zakončení, to vše se divákům v hledišti líbilo. Postupem doby se stávali aktivnější domácí borci, kterým pomohl vedoucí gól Jungmanna hned ve 2. minutě. Ve 13. přidal další přesný zásah D. Dolák, hosté však ihned z protiútoku kontrovali Bartákem. Jen o minutu později se dostal míč opět k Jungmannovi a ten přesnou střelou nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Další příležitosti domácích však zůstaly nevyužity, a tak ve 20. minutě přišel trest v podobě druhého zásahu hostí po střele Krejčíka.

A aby toho nebylo málo, hned po změně stran hosté Chaloupského střelou vyrovnali. Domácí však nezpanikařili, opět přidali na tempu a výsledkem byly tři přesné zásahy v rozmezí 27. – 30. minuty. Tím bylo prakticky o výsledku utkání rozhodnuto, to se však nadále odehrávalo ve vysokém tempu, aktivita a střelecká potence však definitivně přešla na stranu domácích.

Ti se tak mohou těšit z postupu do 1. kola středočeské části poháru, ve kterém přivítají opět ve své hale účastníka kolínského okresního přeboru Startip Řečany n.L.

Více o středočeská části Poháru FAČR zde.

Branky: Jungmann 4, Dolák D. 2, Kolínek 2, Schöner, Slezák – Barták 2, Krejčík, Chaloupský.
Rozhodčí: Svoboda, Hovorka. ŽK: Jungmann – Chaloupský. 100 diváků.

FK Stochov: Pokorný – Trégr, Schöner – Dolák D., Jungmann – Dolák L., Slezák, Cimrman, Cafourek, Kolínek, Balík.