Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Do kladenských okresních futsalových soutěží je možno stále se hlásit

Do kladenských okresních futsalových soutěží je možno stále se hlásit

Zatímco vyšší kladenské okresní soutěže mají o svém složení jasno (viz. níže), zájemci o účast v následujícím mistrovském ročníku se mají ještě stále možnost přihlásit do nejnižší Okresní soutěže II. třídy. A to až do 30.9.2017, kdy musí být splněny přihlašovací náležitosti dle úvodního informačního dopisu (zde, přihláška do soutěží zde).

Okresní soutěž II. třídy má hrací dny vždy v neděli od 5.11.2017 do 25.3.2018, hraje se v krásné Sportovní hale města Stochova. Zatím se do soutěže přihlásilo těchto jedenáct celků: Blevice 73, 1. FC Horní Bezděkov, FK Kačice, Ceresit Hvězda Kladno, TJ Slabce, R.S.C. Čechie Slaný „C“, Jafra FK Slaný, SK Stehelčeves, FC Velká Buková a dva nováčkové – Sokol Dobřichovice „B“ a FK Borussia Hrdlív. Účast v soutěži zvažují celky HoChoDoNe Bratronice, FC Krakovec a FK Union Slaný „B“, zájem o vytvoření rezervního celku projevil i stochovský FC. Ukončení činnosti již ohlásil celek Sokol Bratronice.

Poslední zářijový den tedy uvidíme, kolik účastníků bude mít nejnižší okresní soutěž. Ta je otevřena pro každého zájemce, který si bude chtít tento moderní a atraktivní sport vyzkoušet.

Složení Okresního přeboru:

Brandýsek, FC „B“
Kladno, SK Omask Kovo
Kladno, 1. FC Slavoj
Klobuky, KLC
Slaný, Čechie „B“
Slaný, 1.DFK
Slaný, FC Foboz
Slaný, MCE „B“
Slaný, AC Sparta
Slaný, FK Union
Třebusice, PK „B“
Zlonice, Tatran

Složení Okresní soutěže I. třídy:

Buštěhrad, FC Hornets
Jarpice, SK
Kladno, FC Brazil „B“
Kralupy, Jiko
Nové Strašecí, FT
Rakovník, FC Kings
Řevničov, Sokol
Slaný, FC Meiller
Slatina, Realvestav „B“
Stochov, FC Arvato
Stochov, FC
Stochov, FK