Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Divizní soutěž žen se odehraje nakonec s pěti účastníky

Divizní soutěž žen se odehraje nakonec s pěti účastníky

Příprava letošního ročníku divizní soutěže žen byla náročnější, než v předchozích letech. Z různých důvodů totiž skončilo několik tradičních účastníků. Jako první avizovali ukončení činnosti zástupci celku SK Sahara Vědomice, který se v divizi představil ve dvou ročnících. Ukončení činnosti teplického Svarogu nebylo překvapením, tento celek získal v uplynulých dvou sezónách pouze jediný bod a tak tento krok byl logickým zakončením jeho pětiletého účinkování v divizi. Překvapivé však byly konce dvou dalších zakládajících celků soutěže, českolipské Démonky daly přednost halovým turnajům v Německu a bohužel jako poslední ohlásil ukončení činnosti i celek FK Rakovník, jemuž se totálně rozpadl kádr.

Zůstali tak tradiční účastníci soutěže FC Betis Kadaň (v divizi od jejího založení v roce 2012), SK Olympie Rakovník (od 2013) a R.S.C. Čechie Slaný (rovněž od 2013). K nim pak přibyli nováčkové SKP Kolín a FCA Liberec.

Soutěž samotná se odehraje tradičním turnajovým systémem v rámci čtyř hracích dnů, v každém se odehraje jeden turnaj. Ten první 26.11.2017 v Kadani, druhý v Liberci, třetí 27.1.2018 v Kolíně, poslední pak ve Slaném. I v tomto redukovaném složení pak soutěž slibuje zajímavou podívanou.

Rozlosování divizní soutěže žen 2017/2018 zde.