Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
O VÍKENDU NA DERNIÉRU OKRESNÍHO PŘEBORU

O VÍKENDU NA DERNIÉRU OKRESNÍHO PŘEBORU

Mistrovská futsalová sezóna pomalu končí, poslední kola za sebou má již většina dlouhodobých soutěží – Chance futsal liga ukončila základní část, kladenští borci se připravují na své účinkování ve čtvrtfinále, 2. liga – západ bude mít o víkendu na programu poslední kolo, které rozhodne o postupujícím do nejvyšší soutěže a druhém sestupujícím (více o soutěži zde), dohráno má divize mužů i žen, posledním kolem byly dohrány Středočeský krajský přebor a obě nižší okresní soutěže.

O víkendu tak bude v hledáčku futsalových příznivců především závěrečné kolo nejvyšší okresní soutěže, které s definitivní platností rozhodne o vítězi této soutěže. Naplno se rozebíhá i středočeská část Poháru FAČR, v této soutěži je však za náš okres zapojen pouze kladenský prvoligový celek. V přípravě je pak 19. ročník Memoriálu Petra Slance, který se bude hrát tradičně ve středu od poloviny května do poloviny června, nyní již také téměř tradičně ve stochovské sportovní hale a za spoluúčasti města Stochov. Všem zájemcům budou v úvodu dubna rozeslány podrobné informace k tomuto tradičnímu turnaji.

VÍKENDOVÝ PROGRAM

 

OKRESNÍ  PŘEBOR

Sobota 29.3.2014 9.00 – 16.00 hodin SH BIOS Slaný