Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
SAT-ANI HOSTÍ POSLEDNÍ PLZEŇ, PŘIPÍŠOU SI POVINNÉ BODY V BOJI O UMÍSTĚNÍ PŘED PLAY-OFF??

SAT-ANI HOSTÍ POSLEDNÍ PLZEŇ, PŘIPÍŠOU SI POVINNÉ BODY V BOJI O UMÍSTĚNÍ PŘED PLAY-OFF??

Po třítýdenní přestávce se kladenští prvoligoví futsalisté představí opět domácímu publiku, když na své palubovce přivítají prvního jistého sestupujícího, plzeňský Indoss. Tedy soupeře, kterého v boji o co nejlepší umístění po základní části nejvyšší soutěže, musí bezpodmínečně porazit. Úkol, který vypadá poměrně snadně, ve skutečnosti však může být velice složitý. Plzeňští se totiž prezentují velice tvrdou hrou, někdy až za hranicí pravidel, což málokterému soupeři svědčí. Bude především na rozhodčích, jak k tomuto nepříjemnému způsobu hry hostí přistoupí. Ti důležité body by však měly zůstat v každém případě na Kladně.

Na utkání pro regionální příznivce bude tentokrát skoupá třetí nejvyšší soutěž, ta jim v rámci dvacátého kola nabídne pouze jediné utkání. To však bude stát za to, když se v regionálním derby střetnou o druhou příčku usilující domácí Třebusice a zřejmě již zachráněný slánský Hrasl. Forma jeho hráčů se závěrem sezóny stoupá, k vidění tak bude jistě kvalitní futsal.

Více duelů tak nabídne příznivcům Středočeský krajský přebor, a to hned čtyři. Největším tahákem bude jistě souboj úspěšného nováčka SK Slatina s lídrem tabulky, rovněž nováčkem ISŠ Příbram. Lákavý bude i souboj slánské Čechie se zkušeným celkem rakovnického Atlanticu.

O víkendu se ve stochovské sportovní hale hrají rovněž obě nejnižší okresní soutěže, v neděli so v OS II. třídy hraje již o konečné umístění v základní části před duely o definitivní umístění. 

VÍKENDOVÝ PROGRAM

CHANCE FUTSAL LIGA

Pátek 7.3.2014 20.30 hodin MSH Kladno
FK SAT-AN Kladno  –  SK Indoss Plzeň
 

DIVIZE „A“

     
Pátek 7.3.2014 19.10 hodin SH BIOS Slaný
PK Třebusice  –  Hrasl Slaný 
 

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Pátek 7.3.2014 18.10 hodin MSH Kladno
1. FC Slavoj Kladno  –  MBV Mladá Boleslav
 
Neděle 9.3.2014 11.00 hodin SH BIOS Slaný
R.S.C. Čechie Slaný  –  TJTZ Atlantic Rakovník
 
Neděle 9.3.2014 13.00 hodin SH BIOS Slaný
FC O.K. Kladno  –  Atmos FK Bělá p.B.
 
Neděle 9.3.2014 19.30 hodin MSH Kladno
SK Slatina  –  ISŠ Příbram
 

OKRESNÍ  SOUTĚŽ I. TŘÍDY

Sobota 8.3.2014 9.00 – 16.00 hodin SHStochov
 

OKRESNÍ  SOUTĚŽ II. TŘÍDY

Neděle 9.3.2014 9.00 – 19.00 hodin SHStochov