Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝM TAHÁKEM BUDOU DIVIZNÍ DUELY

VÍKENDOVÝM TAHÁKEM BUDOU DIVIZNÍ DUELY

Po čtrnáctidenní přestávce, vyplněné mezinárodním turnajem Joma Cup, zajíždějí kladenští prvoligoví futsalisté k dalšímu souboji v Chance futsal lize do moravské metropole, kde se utkají s místním Helasem. Tomu patří v prvoligové tabulce čtvrté místo, když nasbíral o dva body více, než kladenští. Ti by se tak v případě výhry v tomto duelu a prohry pražské Slavie mohli posunout na vytouženou čtvrtou příčku.

Vše místním futsalovým příznivcům vynahradí třetí nejvyšší soutěž – divize, která jim nabídne hned čtyři duely. A v nich se bude nač dívat. Brandýsek přivítá na své kladenské palubovce vedoucí celek soutěže FC Malibu Mladá Boleslav, který by v případě svého vítězství získal tři kola před koncem divize titul přeborníka. Domácí jsou však zkušeným celkem a určitě lídrovi nic nenechají bez boje. Zajímavé bude rovněž regionální derby, kdy se ve slánské sportovní hale střetnou domácí vojáci s třebusickými futsalisty. Oba týmy budou hrát o výhru, domácí se nečekaně namočili do sestupových vod, hosté naopak bojují o medailové pozice. Ani zbylé dva duely nebudou bez patřičného náboje.

Posledním hracím dnem bude tento víkend zakončen druhý ročník divizní soutěže žen, futsaloví příznivci mohou sledovat jeden z turnajů posledního kola, který se odehraje ve stochovské sportovní hale. Představí se zde druhý celek tabulky SK Kladno, aspirant na třetí příčku SK Olympie Rakovník a hostující teplická Balticflora.

Středočeský krajský přebor nabídne futsalovým příznivcům pouze dva duely, zajímavé bude především kladenské derby mezi domácím Celticem a hostujícím 1. FC Slavojem.

Ve slánské sportovní hale se pak v sobotu odehraje i další kolo nejvyšší okresní soutěže.

VÍKENDOVÝ PROGRAM

DIVIZE „A“

Pátek 28.2.2014 19.00 hodin MSH Kladno
F.C. Brandýsek  –  FC Malibu Mladá Boleslav
 
   
Pátek 28.2.2014 19.10 hodin SH BIOS Slaný
Hrasl Slaný  –  FK GMM Jablonec n.N.
 
Pátek 28.2.2014 20.45 hodin SH BIOS Slaný
MCE Slaný  –  FC Balticflora Teplice „B“
 
     
Neděle 2.3.2014 17.15 hodin SH BIOS Slaný
1. DFK Slaný  –  PK Třebusice
 

DIVIZE „A“ – ŽENY

Sobota 1.3.2014 17.00 – 19.00 hodin SH Stochov
SK Kladno, SK Olympie Rakovník, FC Balticflora Teplice
 

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Pátek 28.2.2014 19.15 hodin SH BIOS Kladno
AFC Celtic Kladno  –  1. FC Slavoj Kladno 
 
Pátek 28.2.2014 20.300 hodin SH Stochov
TJTZ Atlantic Rakovník  –  SK Olympik Mělník „B“
 

OKRESNÍ  PŘEBOR

Sobota 28.2.2014 9.00 – 16.00 hodin SH BIOS Slaný