Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝM TAHÁKEM BUDE DIVIZNÍ DERBY

VÍKENDOVÝM TAHÁKEM BUDE DIVIZNÍ DERBY

Kladenští prvoligoví futsalisté mají tento víkend z důvodu konání ostravského mezinárodního turnaje volno, příští víkend pak zajíždějí k dalšímu souboji v nejvyšší soutěži – Chance futsal lize – do moravské metropole, kde se utkají s místním Helasem. Tomu patří v prvoligové tabulce čtvrté místo, když nasbíral o dva body více, než kladenští. Ti by se tak v případě výhry v tomto duelu a prohry pražské Slavie mohli posunout na vytouženou čtvrtou příčku.

Tahákem pro futsalové příznivce tak o nastávajícím víkendu bude především divizní okresní derby, mezi domácími Třebusicemi a hostujícím slánským MCE. Třebusickým patří v tabulce třetí příčka, hosté teprve nedávno utekli sestupovým příčkám. Přesto by potřebovali pro úplnou jistotu v tomto duelu bodovat, proti bojovným domácím to však budou mít velice těžké.

Zatímco divize nabídne místním příznivcům pouze jeden výše uvedený duel, krajský přebor se pochlubí hned čtyřmi střetnutími. Lákavým pak bude především duel mezi úspěšným slatinským nováčkem a rakovnickým Atlanticem, celkem, který jako jediný dokázal vzít body suverénně vedoucí Příbrami. Druhým zajímavým duelem může být okresní derby mezi slánskou Čechií a kladenským Celticem.

Ve stochovské sportovní hale budou pokračovat i nejnižší okresní soutěže, v sobotu je na programu OS I. třídy, v neděli OS II. třídy.

VÍKENDOVÝ PROGRAM

DIVIZE „A“

Pátek 21.2.2014 19.10 hodin SH BIOS Slaný
PK Třebusice  –  MCE Slaný

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Pátek 21.2.2014 19.10 hodin MSH Kladno
1. FC Slavoj Kladno  –  Atmos FK Bělá p.B.
Neděle 23.2.2014 13.00 hodin SH BIOS Slaný
FC O.K. Kladno  –  HFK Příbram
 
Neděle 23.2.2014 18.00 hodin SH BIOS Slaný
R.S.C. Čechie Slaný  –  AFC Celtic Kladno
     
Neděle 23.2.2014 19.30 hodin MSH Kladno
SK Slatina  –  TJTZ Atlantic Rakovník

OKRESNÍ  SOUTĚŽ I. TŘÍDY

Sobota 22.2.2014 9.00 – 18.00 hodin SH Stochov

OKRESNÍ  SOUTĚŽ II. TŘÍDY

Neděle 23.2.2014 9.00 – 19.00 hodin SH Stochov