Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ OKRESNÍCH ANKET PROBĚHNE V RÁMCI 1. PLESU F plus F

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ OKRESNÍCH ANKET PROBĚHNE V RÁMCI 1. PLESU F plus F

Jak jsme již informovali, výsledky okresních futsalových (ale i fotbalových) anket budou slavnostně vyhlášeny v rámci 1. Plesu F plus F. Ten navazuje na tradiční futsalové plesy, letos je však pořádán ve spolupráci s Okresním fotbalovým svazem Kladno a prošel řadou inovací, o kterých jsme již rovněž psali.  Pozitivní zprávou je informace, že kapacita objednaných prostor v Městském centru grand ve Slaném, kde se ples v sobotu 22. února 2014 uskuteční, je již téměř vyprodána, zbývá několik míst v přiobjednaném přísálí.

V rámci plesu budou vyhlášeny výsledky anket o nejlepšího futsalistu, brankáře a rozhodčího kladenského okresu za rok 2013, v každé anketě budou vyhlášeni a oceněni tři nejlepší (analogicky to proběhne i ve fotbalových anketách).

Největší pozornost bude upřena na hlavní anketu, kterou je  Futsalista okresu Kladno za rok 2013. Ve výsledkové listině se objevilo celkem dvacet tři jmen, nejvíce hráčů dodal pochopitelně prvoligový SAT-AN Kladno, a to hned osm. O titul toho nejlepšího budou usilovat hráči pouze tohoto celku, a to reprezentanti David Frič a David Müller, doplňuje je pak nadějný Tomáš Abrham.  I další dvě místa patří kladenským SAT-ANům, kteří tuto anketu po zásluze ovládli –  čtvrtou příčku obsadil loni šestnáctý Petr Junek, pátou pak letos nejlepší střelec kladenských Michal Jaráb. Až šestá příčka patří někomu mimo kádr kladenských, obsadil ji špílmachr divizního MCE Slaný Libor Volf.

Pořadí v anketě Futsalista 2013 od 4. místa zde.

V anketě o nejlepšího brankáře se bude rozhodovat mezi dvojicí zkušených borců a jedním mladíkem, se zkušenostmi z juniorských reprezentací. Prvenství se bude snažit obhájit Jindřich Čížek (MCE Slaný), velkou konkurenci však bude mít ve zkušeném gólmanovi Martinu Cílkovi (1. DFK Slaný), loni stříbrném. Nováčkem mezi elitou je obrovská opora kladenského prvoligového celku Marek Konečný, který se ještě na medailových příčkách neumístil.  Loni třetí Martin Šimek (F.C. Brandýsek) klesl o jednu příčku na nepopulární bramborovou pozici, se stejným počtem bodů se za ním umístili ligový gólman Michal Kudrna (FC Benago Praha) a nestárnoucí Libor Hovorka (1. DFK Slaný).

Pořadí v anketě Brankář roku 2013 od 4. místa zde.

Anketa o nejlepšího sudího okresu byla nazvána na počest rozhodcovské legendy Cenou Miroslava Maurera, ocenění tří nejlepších pak provede sama paní Marcela Maurerová. O pocty nejvyšší se budou ucházet dva zkušení prvoligoví sudí Petr Blažej (rozhoduje i fotbalovou Gambrinus ligu) a Ladislav Smreček, ty pak doplní předseda okresních sudích a nováček na listině ligových futsalových rozhodčích Martin Cílek. Na čtvrté příčce pak můžeme nalézti zkušeného divizního rozhodčího Miroslava Chadimu, na páté pak jeho druholigový kolega Vladimír Stádník, šestá příčka patří velezkušenému a oblíbenému rozhodčímu Liboru Hovorkovi.

Cena Miroslava Maurera 2013 – pořadí od 4. příčky zde.

Závěrem je možno jen dodat, že i mezi nejlepšími ve fotbalových anketách je řada osob z futsalového prostředí. Nominovaní na nejlepšího fotbalistu okresu Tomáš Vimr (Tatran Zlonice) a Radek Rác (AFC Celtic Kladno) jsou stále aktivními hráči svých klubů, Radek Duda dlouhá léta hájil barvy slánského Hraslu. Zlonickému Tatranu hájí branku i nominovaný mezi brankáři Tomáš Kopecký, dalšího nominovaného Michala Pergla si pamětníci mohou pamatovat z dresu AFK G. Fox Kladno a FC Selp Praha (předchůdce Slavie), v anketě o nejlepšího fotbalového rozhodčího je stejně jako v té futsalové nominován Martin Cílek.

Vše je tedy připraveno ke slavnostnímu vyhlášení a ocenění nejlepších, doufejme, že návštěvníci plesu této akci vytvoří to správné prostředí.