Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
O VÍKENDU NA TŘI DIVIZNÍ UTKÁNÍ

O VÍKENDU NA TŘI DIVIZNÍ UTKÁNÍ

Vzhledem k účasti naší reprezentace na právě probíhajícím Mistrovství Evropy má Chance futsal liga pochopitelně ve svém programu přestávku.  Kladenští borci si tak budou moci dvě nečekané novoroční prohry s pražskými „S“  napravit až 14. února, kdy na své palubovce přivítají královéhradeckého nováčka.

Futsaloví příznivci však o nic nebudou ochuzeni ani tento víkend.  Třetí nejvyšší soutěž – divize – jim nabídne  na Kladensku hned tři duely.  Asi nejsledovanějším bude slánské derby mezi domácím MCE a hostujícím Hraslem. Především hosté potřebují bodovat, aby udrželi naději v nečekaném boji o záchranu. v tom by jim mohli pomoci i vojáci, a to v případě výhry nad posledními Dobřichovicemi. Což se jeví jako reálné. Posledním duelem je ten kladenský mezi „domácím“ Brandýskem a příbramskou Legií.

Tři duely nabídne i Středočeský krajský přebor, lákadlem bude především souboj kladenského Celticu s dosavadním suverénem soutěže, celkem ISŠ Příbram, který ještě neztratil ani bod. Stane se tak právě na Kladně? Bez zajímavého náboje  nebude ani  okresní derby mezi kladenským Slavojem a slánskou Čechií. Podaří se domácím zaskočit velkého favorita?

Neméně zajímavý souboj se v neděli 2. února odehraje ve stochovké sportovní hale, kde je na programu jeden z duelů předkola středočeské části Poháru FAČR. V něm se střetnou domácí nováček Okresní soutěže II. třídy AFK Rozdělov se zkušeným účastníkem příbramského okresního přeboru a jeho současným suverénním lídrem, celkem VIVA Hudčice. Favorit duelu je jasný, domácí se však budou snažit zkušený celek potrápit.

Ve slánské sportovní hale pak v sobotu zahajuje odvetami svou druhou část nejvyšší okresní soutěž.

VÍKENDOVÝ PROGRAM

DIVIZE „A“

Pátek 31.1.2014 19.00 hodin SH Kladno
F.C. Brandýsek – Legie Příbram
 
Pátek 31.1.2014 20.45 hodin SH BIOS Slaný
MCE Slaný –  Hrasl Slaný  
 
Neděle 2.2.2014 17.15 hodin SH BIOS Slaný
1. DFK Slaný –  Sokol Dobřichovice
 

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Pátek  31.1.2014 19.15 hodin SH BIOS Kladno
AFC Celtic Kladno  –  ISŠ Příbram
 
Sobota  1.2.2014 20.00 hodin SH Stochov
TJTZ Atlantic Rakovník  –  FC O.K. Kladno
 
Sobota 1.2.2014 18.10 hodin SH Kladno
1. FC Slavoj Kladno – R.S.C. Čechie Slaný
 

POHÁR FAČR – předkolo

Neděle 2.2.2014 12.00 hodin SH Stochov
AFK Rozdělov  –  VIVA Hudčice (OP Příbram)
 

                                           OKRESNÍ PŘEBOR

Sobota 1.2.2014 9.00 – 18.00 hodin SH BIOS Slaný