Níže přinášíme komuniké ze zářijového zasedání Výkonného výboru SFČR .
Komuniké ze zasedání VV SFČR ze dne 18.9.2025 zde.
Ke komuniké jedna poznámka – je dobře, že se vedení futsalu začalo zabývat regionální problematikou a byly zapsány tři nové okresní svazy (dva z nich byly před rokem 2016 plně funkční) , v řešení je i valná hromada v nefunkčním Olomouckém kraji (i ten byl do roku 2016 plně funkční) a konečně se jedná o svolání regionálního aktivu. Jen je minimálně zvláštní, že nebyl na tomto jednání do výkonného výboru po odstoupení Jana Roda kooptován zástupce za české regiony, byť termín pro nahlášení zájemce byl stanoven na 10. září. Jsem přesvědčen, že si české regiony (a potažmo i celý regionální futsal) svého zástupce ve výkonném výboru zaslouží.
Nicméně, je dobře, že se v regionálním futsale začíná snad blýskat na lepší časy, viz výše uvedené. Vždyť ten fakt, že jsou nefunkční dvě divize a minimálně čtyři kraje, je přímo alarmující. Snad se tedy situace začne konečně řešit …



