Oxyworld Baník Chomutov – SK Slavia Praha (stav série 1:2)

Jan Křemen (Slavia): „Co od tohoto zápasu čekám? Bude to boj o každý míč, nemyslím si, že to bude nějaký pohledný futsal. Určitě budeme chtít sérii ukončit, ale nic jednoduchého nás nečeká, to už z průběhu této série víme.“
_________________________________
neděle 31. března 2024, 17:00, MSH Chomutov

FC International Kadaň – Helas Brno (stav série 1:2)

Jakub Kiliján (Inter Kadaň): “Každý čtvrtfinálový souboj s Helasem je napínavý a vyrovnaný. Očekávám stejný průběh utkání. Máme stále stejný cíl, kterým je vyhrát a postoupit do další fáze play-off.”

Tarik Lukšija (Helas Brno): „Minule už jsem mluvil o tom, jak je tato série vyrovnaná, a jak dokážou Inter vyburcovat diváci. V neděli tomu nebude jinak. Myslím si, že jsme včera měli zápas dotáhnout do vítězného konce ještě před prodloužením. Bohužel se nám to nepovedlo, ale zvítězili jsme na penalty a zvedli si morální sílu. To ale ještě nic neznamená, protože únava bude určitě vidět na obou stranách a nedokážu zhodnotit, jak jsme kdo zregenerovali, a jak jsme připravení na zítřejší duel. Doufám, že každý z nás v sobě najdeme ještě nějakou sílu, zítra zápas vyhrajeme a budeme slavit postup do semifinále po 15 letech.”
______________________________
neděle 31. března 2024, 18:00, MSH Kadaň