Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Další skvělá akce ve Slaném – v sobotu se zde odehraje final four ženské ligy

Další skvělá akce ve Slaném – v sobotu se zde odehraje final four ženské ligy

Nová sportovní hala ve Slaném od svého lednového otevření hostila již dvě špičkové futsalové akce, a to Final four Dorostenecké ligy a přátelské utkání reprezentace ČR neslyšících se slánskou Čechií. V sobotu se tu pak uskuteční další vrcholová futsalová akce, a to Final four ženské ligy.

Do Slaného se v sobotu 2. března sjedou čtyři nejlepší týmy futsalové ligy žen po základní části, aby se zde utkaly o titul mistra České republiky. Výkop prvního semifinále je naplánován na 10 hodinu dopolední a utkají se v něm vítěz základní části FC Praha s čtvrtým celkem tabulky Nástěnky Brno. Přesně v poledne pak zahájí druhé semifinále mezi celky SK Interobal Plzeň a AC Gamaspol Jeseník. Poražení semifinalisté se pak utkají od 14.30 hodin  o třetí místo, výkop finále je stanoven na 16.30 hodin.

V sobotu tak bude možno v nové slánské hale na Hájích sledovat špičkový futsal v podání žen, žádný sportovní příznivec by si tak tuto akci neměl nechat ujít.