Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: V sobotu do nové slánské haly, Čechie se zde utká s reprezentací

Program: V sobotu do nové slánské haly, Čechie se zde utká s reprezentací

1. FUTSAL liga

Pátek 16. února
FTZS Liberec – FK Chrudim (19:30)
SK Olympik Mělník – SK Slavia Praha (20:00)
FC Rapid Ústí n. L. – Oxyworld Baník Chomutov (20:30)

Neděle 18. února
International Futsal Club Kadaň – SK Interobal Plzeň (18:00)

Pondělí 19.  února
SKUP Olomouc – Žabinští Vlci Brno (19:30, živě YouTube a ČT sport Plus)

Všechny zápasy lze také sledovat na webu ONLAJNY.COM.

2. FUTSAL liga

Ve 20. kole západní skupiny druhé nejvyšší soutěže kladenští futsalisté zajíždějí na palubovku čtvrtého celku tabulky, zkušené Chotěboře. Nečeká je tak nic jednoduchého, přesto je povinností zisk tří bodů.

Program 20. kola 2. FUTSAL ligy – západ zde.

DIVIZE „A“

Šestnácté kolo má o tomto víkendu na programu  divizní skupina „A“. V domácím prostředí se představí  v pátek futsalisté Brandýsku, kteří přivítají liberecké Gazely, povinností domácích je v tomto utkání konečně již bodovat. Futsalisté kladenského Brazilu zajíždí v neděli na palubovku svého soupeře o bronzovou pozici, i oni by chtěli určitě v duelu s libereckým Pampuchem naplno uspět.

Program 16. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Středočeský krajský přebor hraje tento víkend již své patnácté kolo, oba naše celky pak hrají zítra. Slánský MCE přivítá na své palubovce vedoucí tým soutěže, příbramskou Legii, jejíž postavení již zřejmě neohrozí, přesto by zisk bodů byl jistě příjemný. Hrasl pak zajíždí do Dobřichovic, odkud by se body rovněž hodily.

Program 15. kola Stč. KP zde.

OKRESNÍ SOUTĚŽE

Nižší okresní soutěže mají tento víkend z důvodu konání Plesu města Stochova ve stochovské sportovní hale volno, nejnižší okresní soutěž se hraje netradičně za týden v neděli 25. února.

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

Nastávající víkend mají zcela výjimečně všechny okresní futsalové soutěže volno, mimo duelů vyšších soutěží ale čeká sportovní příznivce i jedna lahůdka. V nové slánské sportovní hale na Hájích se totiž utká tuto sobotu reprezentační tým ČR neslyšících s momentálním lídrem okresního přeboru, celkem R.S.C. Čechie Slaný.

Reprezentace neslyšících se během nastávajícího víkendu bude připravovat ve sportovních halách ve Slaném a v Chýni na své vystoupení na zimní deaflypiádě v Turecku, která se zde uskuteční v termínu 2.-12. března 2024 a na níž je futsal poprvé zařazen.  Losování základních skupin proběhne dnes od 12 hodin. Připomeňme si jen, že reprezentace neslyšících se v roce 2021 umístila na ME na 4. místě, o dva roky později pak neslyšící obsadili 7. místo na mistrovství světa.

Slánské futsalisty tak v sobotu čeká jistě silný soupeř, nicméně Čechisté by měli být nabuzeni svými posledními výsledky v duelech kladenského okresního přeboru. V nich zvítězili v městském derby s celkem FK Union Slaný, následně přehráli i borce Klobuk a díky zisku šesti bodů a zaváhání Třebusic postoupili do čela tabulky.

Samotné utkání se odehraje v sobotu 17. února 2024, výkop je stanoven na 10.15 hodin. Řídit ho bude zkušená dvojice rozhodčích Jaroslav Říha – Richard Svoboda.

Reprezentace ČR neslyšících – R.S.C. Čechie Slaný
Sobota 17.2.2024, 10.15 hodin
Multifunkční sportovní hala Slaný – Háje
Rozhodčí: Jaroslav Říha, Richard Svoboda