Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Sat-An si na výhru musí počkat, Plzeň byla nad jeho síly

Když plzeňský hráč vymetl z penalty levou šibenici, bylo už se SAT-ANem zle. Končil první poločas a domácí prohrávali už o tři branky. Matný výkon kladenských futsalistů pokračoval také po změně stran a Plzeň si nakonec odvezla z Kladna výhru 4:3 (4:1).

Kladenští dopláceli na nedůraznou obranu a nepřesnou střelbu. Jedinou parádní akci v první půli sice proměnili v branku, ale soupeři dovolili až příliš využívat chyby, které kupili před Čížkem. „První poločas byl z naší strany hodně špatný,“ konstatoval manažer SAT-ANu Jan Pergler.

Po změně stran hru domácí opticky zlepšili. Co však bylo platné, že měli většinu času míč na noze a nastřelili tři tyče a jedno břevno, když z toho nic víc nevytěžili. Plzeňští v klidu bránili a podnikali ojedinělé bezzubé protiútoky. Trenér SAT-ANu nechal odpočívat Fitzela s Chrobákem, ani to však Kladenské neposunulo ke snížení gólového náskoku hostí.

„Dneska jsem naše mužstvo nepoznával. Připadalo mi, jakoby si kluci přišli jenom zahrát,“ doplnil Pergler. Příští kolo sehrají Kladenští v Brně.

Branky Sat-Anu: Junek, Abrhám (2)

Nejlepší hráč SAT-ANu podle Kladenských listů: Abrhám.

Kladno: Čížek, Veselý, Abrhám, Šnídl, Junek, Fitzel, Müller, Chrobák, Výborný, Fujdiar, Studený, Haviár, Hafenrichter

Zdroj: Kladenské listy

Tabulka 1. ligy futsalu (Chance Futsal liga)