Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Rozhodnuto o variantě lajnování hrací plochy v nové slánské sportovní hale

Rozhodnuto o variantě lajnování hrací plochy v nové slánské sportovní hale

Až čtvrté jednání zástupců sportovních klubů a organizací se zástupci budoucího provozovatele nově budované Multifunkční sportovní hale ve Slaném na Hájích rozhodlo o konečné podobě lajnování hlavní hrací plochy. O problematice včera diskutovali všichni zainteresovaní v pracovně starosty našeho královského města.

K posouzení byly předloženy poslední tři varianty možného lajnování, nad kterými se rozvinula tradiční diskuse a polemika. Je pochopitelné, že zástupci jednotlivých sportů hájili především své vlastní zájmy. Postupem času však na základě předkládaných argumentů především ze strany pana starosty a zástupců futsalu, kteří tuto iniciativu vyvolali, začalo docházek ke shodě. V této souvislosti je nutno ocenit kompromisy, ke kterým přistoupil zástupce nohejbalu a následně pak především zástupce basketbalu. Především díky jejich postoji mohla být vybrána definitivní podoba lajnování hrací plochy, která byla opět určitým kompromisem jedné z předložených – viz. přiložené foto, na definitivní variantě pak nebudou podbarveny basketbalové šestky (tzv. bedny). Tím získá celá hrací plocha poměrně slušnou přehlednost a futsal tak bude mít splněny dvě základní podmínky – barevně zvýrazněnou hrací plochu a podbarvením odlišené brankoviště od hrací plochy.

V závěru jednání byla otevřena další důležitá problematiky k projednání, související s provozem sportovní haly. I zde pan starosta, kterému patří hlavní dík za iniciativu ve výše uvedené záležitosti, slíbil podporu v dalších jednáních v této záležitosti. O této problematice více, až bude aktuální.