Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Připravena krajská část soutěže veteránů

Připravena krajská část soutěže veteránů

Středočeský krajský svaz futsalu zveřejnil propozice krajské části soutěže veteránů. Ta se odehraje formou jednorázového turnaje během svátečního pondělí 8.5.2023 ve Sportovní hale Borky Kolín, výkop prvního utkání turnaje je naplánován na 9 hodinu. Příjemnou zprávou pro všechny potencionální účastníky je, že úhradu veškerých nákladů turnaje zajišťuje pořádající celek SKP Kolín prostřednictvím městské dotace a příspěvku ze strany Stč. KSF.

Všichni potencionální zájemci o účast na turnaji, který je určen pouze pro hráče narozené do 31.12.1983, musí zaslat přihlášku k účasti na kontaktní adresu nejpozději do 30.4.2023. Systém turnaje pak bude určen na základě počtu přihlášených celků, nejpravděpodobnější varianta je každý s každým jednou.

Vítěz turnaje získá právo postupu na finálový turnaj Mistrovství ČR ve futsalu veteránů, který se uskuteční v červnu tohoto roku v Liberci.

Veškeré potřebné soutěžní dokumenty k soutěži veteránů byly všem účastníkům kladenských okresních soutěží zaslány.

Propozice středočeské části soutěže veteránů zde.