Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Sat-An potvrdil tradici, v Mýtě nechal všechny body

Kladenské listy – Kladenští futsalisté nechali všechny body na palubovce Vysokého Mýta, když soupeři podlehli 2:4 (0:1). Zisk třeba i jediného bodu by byl překvapením. Kladenští totiž z Mýta jezdí pravidelně s prázdnou.

Kladenští téměř celé utkání dobře bránili, a kdyby ke konci neotevřeli tolik hru, mohli možná uhrát bod. Kladenští sice sedm minut před koncem utkání srovnali skóre, ovšem krátce na to domácí přidali třetí branku a kladenským hráčům nic jiného nezbývalo, než hrát vabank. Režii hry vzali na sebe největší opory hostí v utkání Šnídl, Chrobák, Junek, Výborný či Fitzel.

Ovšem místo dalšího vyrovnání přišla závěrečná tečka. „Neproměňovali jsme vyložené šance hlavně ve druhé půli. A za třetí gól mohu já, protože jsem postavil do branky Konečného, který pustil nesmyslný míč, centr vzduchem. Tohle měl chytat. V pondělí nás čeká přibližně stejně těžký soupeř,“ komentoval stručně zápas trenér Petr Hlaváč.

Branky: 20. Semerád (Netolický), 30. Michalec (Novotný), 34. Novotný (Gerčák L.), 39. Semerád (Vágner) – 29. Výborný (Junek), 33. Výborný (Chrobák).

Nejzbach:Gerčák L., Tyl – Semerád, Brychta, Jeníček, Michalec, Jiráský, Vágner, Gerčák J., Forgáč, Krátký, Münzbeger, Netolický, Novotný.

Kladno: Konečný, Čížek – Šnídl, Výborný, Fujdiar, Studený, Junek, Müller, Fitzel, Hafenrichter, Haviar, Abrhám, Chrobák, Veselý.