Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Futsal za život míří do Prahy. Nabídne univerzitní futsal, fotbalové hvězdy a finále poháru

Futsal za život míří do Prahy. Nabídne univerzitní futsal, fotbalové hvězdy a finále poháru

Blíží se konec roku, ale Futsal za život pro vás chystá ještě jednu zajímavou akci. Ta proběhne v předvánočním čase v úterý 20. prosince 2022 v Praze.

Půjde o akci většího rozsahu, na které bude hrát výraznou roli exhibiční utkání ve prospěch projektu Futsal za život. Vše proběhne již zítra v UNYP Aréně na Podvinném mlýně v Praze 9 a program začne v pravé poledne dvěma zápasy finálové části Univerzitní futsalové ligy.

17:30 hod. pak bude mít výkop exhibiční utkání, které i vás bude hodně zajímat. Tým Vládi Mikuláše, ve kterém se představí řada Vláďových kamarádů, nastoupí proti týmu bývalých fotbalových reprezentantů! Aby nedošlo k omylu: i v něm se sejde celá řada přátel a podporovatelů našeho hrdiny.

Součástí akce bude také bohatá tombola a také dražba hodnotných sportovních artefaktů. Už pro vás připravujeme seznam toho, co budete moci formou dražby získat – a znovu je na co se těšit! Dokonce se „do hry“ vrací díky neuvěřitelné štědrosti dárce jeden artefakt, který před rokem získal majitel za vysokou částku!

Celý program předvánoční akce pro Vláďu Mikuláše uzavře finálový zápas Poháru Svazu futsalu ČR, který bude mít výkop v 20:10 hod. Finalisty jsou celky FK Chrudim a Slavie Praha.

Udělejte si čas na návštěvu naší akce, není špatné si v předvánočním shonu trochu odpočinout a navíc podpořit dobrou věc. Jednotné vstupné je ve výši 100 Kč a stejně jako veškerý další zisk půjde ve prospěch bojujícího Vládi Mikuláše.

Koupit vstupenky