Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 8. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 8.kola

Kralupské AFC nadělilo nepopulární desítku kutnohorskému N.P.C. a dotáhlo se bodově na vedoucí Hrasl Slaný, který má však o jeden zápas méně, ofenzivu režírovala dvojice Vymětalík V., Menčl D. Další dva duely skončily nejtěsnějším možným rozdílem. Příbramská Legie dokázala v závěrečné části utkání obrátiti nepříznivý stav u benešovských Tenisáků, vítězná branka padla 36 vteřin před koncem hry, domácího střelce s čistým hattrickem nikdo gólově nepodpořil, hostům pomohla power-play i vlastenec hostitele. Dobřichovický Sokol zaskočil domácí slánské MCE v první půli, po změně stran velká aktivita hostitele přinesla jen snížení. Na čele aktivity zůstává, nyní s pětibodovým náskokem, benešovský Průcha Š., který společně Volfem L. (MCE Slaný) vede i střelce se 14 góly.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté lépe pro hostující celky v poměru 1 0 2. Na své palubovce dokázaly vyhrát jen Kralupy, dvoucifernou porážku odnesla Kutná Hora, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, celkem 15 (10:5). Další dva zápasy skončily nejtěsnějším vítězstvím, vítězná branka Příbrami přišla v posledních vteřinách, Dobřichovice ji dokázali vstřelit již 12 minut před koncem. K utkáním nastoupilo celkem 52 hráčů (nový rekord), nejvíce jich nominovaly Kralupy, Kutná Hora a MCE Slaný, a to po 10, nejméně jich nasadily Příbram a Dobřichovice, jen po 7. Vstřeleno bylo celkem 35 branek (průměr na zápas 11,66), domácí jich vstřelili 19 (průměr na zápas 6,33), hosté se trefili 16x (průměr na zápas 5,33). Toto kolo sledovalo celkem 50 diváků, nejvíce jich našlo cestu do kralupské a slánské haly, a to po 20. Jeden celek dostal výhodu PVK6AF, a to hned třikrát v první půli, Dobřichovice z nich vstřelily ale jen jednu branku. Uděleno bylo celkem 7 žlutých karet, nejvíce jich inkasovalo MCE Slaný, a to tři. Opět hrálo slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíralo MCE Slaný, a to 14 (nový smutný rekord), nejslušnějším celkem v této činnosti byl Benešov, se 3 fauly.

Příbramská Legie má první venkovní body, na neveklovské palubovce jim je nechali benešovští Tenisáci, kvalitní a herně vyrovnaný duel pro sebe rozhodli hosté v závěrečné sedmiminutovce, hostům pomohl k vyrovnání stavu vlastenec, vítězná branka padla 36 vteřin před koncem, domácím čistý hattrick Navrátila na body nestačil. Svižný začátek přinesl hned v úvodu dvě šance na obou stranách, ale oba gólmani byli pozorní. První změnu skóre přinesla 8 minuta, kdy se příbramský Čech J. obtočil okolo dvou benešovských obránců a přesnou střelou k tyči nedal gólmanovi Tůmovi J. šanci. Akce pokračovaly před oběma brankami, ale vychýlené mušky, či zásahy gólmanů držely jednobrankový náskok hostů. Až těsně před přestávkou byla k vidění hezká akce v podání domácího Navrátila L., ten se nejprve zbavil svého obránce pak příbramského brankáře Vančáta M. dopravil míč do prázdné branky. Další šance do poločasu již změny skóre nepřinesly, a tak šly oba celky do šaten ze nerozhodného stavu. Vyrovnaný duel pokračoval i po přestávce. Opět dal o sobě vědět domácí autor první branky Navrátil L., který nasadil jesličky příbramskému obránci, položil si blafákem i gólmana a dovezl míč až do prázdné branky. Po této brance hosté zvýšili své úsilí, ale měli i smůlu v koncovce, když střela Zákouckého M. skončila na brankové čáře na těle spoluhráče, který tak nechtěně zabránil jistému gólu. Od 30 minuty začali hosté hrát často s brankářem v poli, ale přibrzdil je zkompletovaným čistým hattrickem Navrátil L., který si i potřetí pohrál se svým obráncem a navýšil vedení svého celku. Trochu paradoxně to nastartovalo hosty k další aktivitě a dostali domácí hráče pod tlak, který jim velice brzy přinesl smazání dvoubrankového manka. 7 minut před koncem tečoval střelu Valty M. před gólmanem Tůmou Zákoucký M. a po pár vteřinách si domácí nešťastnou tečí vstřelili i vlastence. Domácí se v této fázi utkání dostávali k útočné aktivitě jen sporadicky. Šanci měl benešovští při pover-play soupeře, ale domácí gólman z výkopu přes celé hřiště minul příbramskou branku, neprosadili ani po jednom přečíslení tři na dva. Utkání se ji blížilo k remízovému konci, ale 36 vteřin před koncem hosté po závaru před benešovskou brankou střílí Valtou M. vítěznou branku. Domácí ještě zahrozit jednou gólmanem Tůmou J., ale dalekonosná střela pár vteřin před koncem končí na břevně příbramské branky. Utkání by spíše slušela remíza, štěstěna se ale přiklonila na stranu Legie. Tenisáci si připisují třetí porážku v soutěži a poklesly o jednu příčku na třetí místo, obávaná dvojice hráčů Průcha Š., Šlejmar J. se tentokrát neprosadila. Legie zlomila sérii porážek na cizích palubovkách, bodově se dotáhla na Benešov a je nyní čtvrtá, ve všech svých pěti odehraných utkání bodoval Bálek M.

Kralupské AFC připravilo na své palubovce kutnohorskému N.P.C. desítku šesti góly po přestávce, na které se podílela výraznou měrou dvojice Vymětalík V. 4+2 a Menčl D. 3+2, soupeř vzdoroval jen v první části hry. Domácí byli favority tohoto utkání a také to brzy potvrzovali střelecky. Po 11 minutách hry vedl hostitel o tři branky, které trefili Vymětalík V., Menčl D. a Valda D. Vedení zasloužené, svého soupeře přehrávali a byli lepší ve všech směrech. Hosté smazali nulu na svém kontě po 12 minutách hry Tugsmandakem M. Domácí si sice rychle vrátili tříbrankové vedení Moravcem L., ale hosté bojovali a odměnou jim byly dvě snižovací branky do poločasu v podání Krále M. Přestávková pauza spíše prospěla domácím hráčům, kteří žádné větší drama nepřipustili, ve druhé části hry během 10 minut navýšili vedení dalšími pěti góly a bylo definitivně rozhodnuto. Vymětalík s Menčlem si zkompletovali své hattricky, trefil se také Koláček L. V závěrečné čtvrtině utkání hosté trochu kosmeticky upravili hrozivé skóre dvěma góly od Laštovky D. a Jeřábka R. Poslední slovo měl domácí kanonýr Vymětalík V., který svým čtvrtým gólem připravil soupeři dvoucifernou porážku. Kralupy se po čtvrté výhře v soutěži a ziskem 14 bodů dostaly na druhé místo tabulky, kanonýr Vymětalík si potvrdil roli nejlepšího klubového kanonýra, je i nejlepší v aktivitě. Kutná Hora zůstává na jediném bodu poslední, ze sedmi utkání celkem 4x dostala dvoucifernou nadílku, nejlepším v klubové aktivitě je nadále Mukařovský D. 5+6.

Dobřichovický Sokol i v okleštěné sestavě zaskočil domácí slánské MCE výborným 1.poločasem, kterým si zajistil rozhodující náskok, druhé dějství se hrálo pro změnu v režii hostitele, ten ale nedokázal smazat gólové manko. Dva zcela rozdílné poločasy, v první části na tom byli herně a zejména střelecky lépe hosté. Domácí šli v úvodu hned dvakrát do těsného vedení góly Volfa L. a Marka M, ale hosté nejenže vždy srovnali stav Plzákem M. a Radou J., ale do poločasu si vytvořili čtyřbrankové vedení, které se nakonec ukázalo jako rozhodující. Obrat skóre dokonal dvěma slepenými góly dobřichovický Janoušek V. (jednou se prosadil i z PVK6AF) a těsně před přestávkou přidali ještě další pojistky Černý D. a Koštialík D. Domácí nestíhali rychlostně, z čehož pramenila kumulace AF, stihli jich v první půli celkem 8, hosté ale ze tří výhod PVK6AF proměnili jen jednu. Druhé dějství naopak bylo ve znamení územní převahy slánských hráčů, byli herně lepší a začali pomalu stahovat gólové manko. Hosté se spoléhali na obranu a hru na brejky a po jednom z nich navýšili své vedení na rozdíl pěti branek po druhé trefě Černého D. V závěrečných 12 minutách hry začala domácí stíhačka, a čtyřmi góly během 8 minut se dostali na rozdíl jediné branky, postupně snižovali brankář Hnízdil D., Novotný F., Nykl M. a 4 minuty před koncem trefil kontaktní branku opět Volf L. To však bylo v ofenzivní části vše, hosté vedení udrželi a zaslouženě si odváží všechny body. Dobřichovice třetí výhra v soutěži (první na cizí palubovce) navýšila náskok před slánským MCE na 5 bodů a jsou nadále na 5 příčce tabulky, nejlepším v klubové aktivitě i ve střelcích je nadále Rada L. 11+8. MCE Slaný doma poprvé nebodovalo a zůstává šesté, 100 % v bodové i střelecké aktivitě je Volf L. 14+9, celkově druhý.

Střelcem kola se stal se 4 góly Vymětalík V. z Kralup. Asistentem kola, nahrával celkem na 3 branky, byl Novotný F. z MCE Slaný.

Statistiky:

2000 branku Kralup trefil v 16 sezóně Menčl D.

Svůj 300 bod aktivity 179+121 si vystřelil v 8 sezóně Nykl M. z MCE Slaný.

čekatelé: Tošovský J. (Příbram) – 1 branka do stovky, 5 sezóna, Hrdlička J. (Hrasl Sl) – 1 bod do stovky 99 (64+35), 5 sezóna, Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 5 bodů do třístovky 295 (199+96), 5 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 11 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 7 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 8.kola:

Hnízdil D. (MCE Slaný) – Vymětalík V. (Kralupy). Menčl D. (Kralupy), Janoušek V. (Dobřichovice), Navrátil L. (Benešov)

O1A0801 Hrasl Slaný: volno

O1A0802 Tenisáci Benešov – Legie Příbram 3 : 4 (1 : 1)

Rozhodčí: Maxián Libor, Kopic Miloslav Diváků: 10 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 27.11.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Hanka David Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Průchová Eliška AF: D 2/1 – H 4/3 Fair-play (trestné body): D 3 – H 9
Branky (asistence): 17. Navrátil Lukáš (Mareš Václav), 25. Navrátil Lukáš (Šlejmar Jakub), 30. Navrátil Lukáš – 8. Čech Jonáš, 33. Zákoucký Matěj (Valta Michal), 34. vlastní, 40. Valta Michal (Bálek Matěj)
ŽK: 0 – Čech Jonáš
Tenisáci Benešov: Tůma Jan, Mareš Václav, Šlejmar Jakub, Dvořák Daniel, Rabiňák Ondra, Rozsypal Lukáš, Průcha Štěpán, Navrátil Lukáš
Legie Příbram: Vančát Milan, Valta Michal, Zákoucký Matěj, Bálek Matěj, Šrajn Filip, Čech Jonáš, Šperer Josef Nejlepší hráči: Navrátil L. (Benešov), Valta M., Čech J. (oba Příbram)

O1A0803 AFC Kralupy – N.P.C. Kutná Hora 10 : 5 (4 : 3)

Rozhodčí: Adámek Filip, Čikara Petr Diváků: 20 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 25.11.2022 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Listík Antonín Zdravotník: Hermanová Lenka AF: D 4/3 – H 3/4 Fair-play (trestné body): D 9 – H 9
Branky (asistence): 4. Vymětalík Vladimír (Heimrath Pavel), 6. Menčl Dominik (Moravec Lukáš), 11. Valda David (Vymětalík Vladimír), 12. Moravec Lukáš (Menčl Dominik), 21. Vymětalík Vladimír, 22. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 23. Menčl Dominik (Moravec Lukáš), 27. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 31. Menčl Dominik (Ocásek Vítězslav), 40. Vymětalík Vladimír (Menčl Dominik) – 12. Tugsmandakh Munkhbayasak (Dostál Lukáš), 13. Král Michal (Mukařovský David), 18. Král Michal, 32. Laštovka David (Mukařovský David), 40. Jeřábek Radim
ŽK: Koláček Libor – Mukařovský David
AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Vymětalík Vladimír, Junek Petr, Valda David, Bednárik Jan, Menčl Dominik, Koláček Libor, Koláček Tomáš, Moravec Lukáš, Ocásek Vítězslav
N.P.C. Kutná Hora: Dostál Lukáš, Pacák Martin, Mukařovský David, Jeřábek Radim, Biroš Martin, Laštovka David, Laštovka Lukáš, Tugsmandakh Munkhbayasak, Král Michal, Vokoun Radek Nejlepší hráči: Menčl D. (Kralupy), Vokoun R. (Kutná Hora), Moravec L. (Kralupy)

O1A0804 MCE Slaný – TJ Sokol Dobřichovice 6 : 7 (2 : 6)

Rozhodčí: Kalík Michal, Bázler Jiří Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 25.11.2022 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Snovický Jan Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF: D 8/6 – H 2/4 Fair-play (trestné body): D 20 – H 9
Branky (asistence): 2. Volf Libor (Zlata René), 9. Marek Matyáš (Novotný Filip), 28. Hnízdil Dominik, 30. Novotný Filip, 31. Nykl Michal (Novotný Filip), 36. Volf Libor (Novotný Filip) – 8. Plzák Michal (Janoušek Václav), 11. Rada Jan (Janoušek Václav), 13. Janoušek Václav, 14. Janoušek Václav, 19. Černý Daniel, 20. Koštialik David (Román Jiří), 28. Černý Daniel
ŽK: Pustai Simon, Fedrhanc Adam, Nykl Michal – Černý Daniel
MCE Slaný: Hnízdil Dominik, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Pustai Simon, Zlata René, Fedrhanc Adam, Novotný Filip, Nykl Michal, Marek Matyáš, Koula Štěpán
TJ Sokol Dobřichovice: Babiak Matyáš, Janoušek Václav, Rada Jan, Černý Daniel, Plzák Michal, Román Jiří, Koštialik David Nejlepší hráči: Janoušek V. (Dobřichovice), Volf L. (MCE Slaný), Černý D. (Dobřichovice)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF