Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Skvělé futsalové drama. Olomouc vyhrála druholigový Superpohár po penaltách

Skvělé futsalové drama. Olomouc vyhrála druholigový Superpohár po penaltách

Málo vídané drama viděli v sobotu futsaloví fanoušci v Olomouci a u livestreamu na YouTube. Finále Superpoháru 2. Futsal ligy nabídlo čtrnáct branek, prodloužení a penaltový rozstřel, ve kterém domácí SKUP Olomouc porazil TJ Spartak Perštejn 3:1.

V zápase dlouho vedl Perštejn. Poločas vyhrál 2:1 a ve druhé půli ještě vedl 3:2. Jenže Olomoučtí zápas otočili a naopak Spartak musel dvě minuty před koncem vybojovat prodloužení, do nějž se šlo za stavu 4:4.

Hned na začátku první poloviny extra porce utkání se SKUP vrátil do vedení. Jenže hráči Perštejnu dvěma góly výsledek překlopili na svou stranu a vedli na začátku druhého prodloužení 6:5. Druhá část ale vyšla lépe domácím. Po vyrovnání Lošťáka sice vrátil hostům vedení Krok, ale na konečných 7:7 upravil ve 49. minutě domácí Brázdil.

V penaltovém rozstřelu zazářil olomoucký brankář Radek Janečka, který soupeřům chytil tři penalty a jeho tým nakonec vyhrál v rozstřelu 3:1!

Ohlasy po utkání

Jiří Chmelan (hráč Perštejnu): „Od začátku utkání jsme nehráli svou hru, kterou jsme se prezentovali v celé soutěži. Bylo to i způsobené dlouhou cestou a fotbalovými zápasy, které naši hráči odehráli v dopoledních hodinách. Každopádně sezonu hodnotíme velice kladně. Jsme rádi za krásné zlaté medaile a pohár, který si vezeme domů. Soupeři z Olomouce gratulujeme.“

SKUP Olomouc – TJ Spartak Perštejn 7:7 (1:2, 3:1 – 3:3), penalty 3:1

Branky: 10. Tilkeridis (Brázdil), 23. Minx (R. Janečka), 26. Lošťák (Tilkeridis), 35. Tilkeridis (Brázdil), 41. Šipka (Brázdil), 46. Lošťák (Šipka), 49. Brázdil (Šipka), rozhodující pk Zapletal – 2. Šlégr, 8. Krok (Novák), 24. Krok (pen.), 38. Kiliján (Kasal), 41. Kiliján (Chmelan), 45. Veljković (Kasal), 47. Krok (Veljković). Rozhodčí: Krupa – Čuba.
Olomouc: R. Janečka – Tilkeridis, Zapletal, Pazdera, Lapčík, Brázdil, Minx, Lošťák, Šipka, Fialka.
Perštejn: Šlégr (Lamichhanc) – Šinkovic, Süssmilch, Kiliján, Bulatovič, Kasal, Novák, Chmelan, Krok, Veljković.

Záznam utkání

Zdroj: www.fotbal.cz