Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Výsledky: Brandýsek deklasoval rezervu mělnického Olympiku

Výsledky: Brandýsek deklasoval rezervu mělnického Olympiku

1. FUTSAL liga

Včera se odehrálo všech šest duelů 20. kola nejvyšší soutěže, favorité většinou s přehledem vyhrávali. Překvapivě více práce, než se čekalo,  měli domácí futsalisté Teplic se zachraňujícími se českolipskými Démony, i zde to nakonec skončilo vítězstvím favorizovaných domácích. A tak jediným trochu překvapivým výsledkem je výhra Liberce na palubovce brněnského Helasu. Ta hostím zřejmě již zajistila účast mezi nejlepšími osmi celky.

Výsledky a tabulka po 20. kole nejvyšší soutěže zde.

2. FUTSAL liga

Ani v západní skupině druhé nejvyšší soutěže nedošlo k žádnému překvapení, když první tři celky tabulky s přehledem přehrály své soupeře.

Výsledky, tabulka a další program 20. kola 2. ligy – západ zde.

DIVIZE „A“

Velké překvapení se zrodilo na kladenské palubovce, kde domácí Brandýsek čtrnácti zásahy rozstřílel, byť neúplnou, ale stále silnou rezervu mělnického Olympiku. Dobřichovice podle předpokladů podlehli favorizovanému celku pražských Bohemians, Kadaň se rozešla smírně s libereckým Pampuchem.

Výsledky, tabulka a další program 17. kola divizní skupina „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Ve včerejších duelech 3. kola nadstavbové části se našim celkům dařilo jen napůl, ve finálové skupině třebusičtí futsalisté porazili Kralupy, ve skupině o 5. – 8. místo podlehl Hrasl na domácí palubovce Kolínu.

Bohužel, v systému zřejmě nelze tabulky pro obě skupiny rozdělit, a tak je v podstatě zveřejněná tabulka neaktuální. Řídící svaz nám k tomu žádnou informaci neposkytl.

Výsledky a další program 3. kola nadstavbové části Stč. KP zde.