Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Podrobnosti k Poháru SFČR a soutěži veteránů

Podrobnosti k Poháru SFČR a soutěži veteránů

Předseda Regionální komise SFČR p. Jan Rod nás svým e-mailem informoval o podrobnostech ve věci organizace letošního Poháru SFČR a soutěže veteránů:

Pohár SFČR

Ještě jednou Vás všechny zdravím a obracím se na Vás s jedním ze závěrů z jednání VV SFČR ze dne 24.06.2021. Pro sehrání celostátní části poháru SFČR ročníku 2021 je nutné dodat ze strany krajských svazů futsalu vítěze krajských kol. VV SFČR si plně uvědomuje situaci, která v letošním roce na základě do nedávna přijatých vládních opatření panovala, a která nám zcela znemožnila v dostatečném časovém prostoru krajská kola naplánovat a také sehrát, a proto ponechává na každém kraji to, jakým způsobem bude vítěz krajských kol stanoven. Je jisté, že pohár má v každém kraji jinou tradici, ne v každém se krajská kola hrají a vítěz je zde určen podle toho, kdo má o účast v celostátní části zájem. Tyto rozdíly byly ověřeny i v rámci telefonických rozhovorů, které jsem s Vámi kvůli poháru v minulém týdnu absolvoval. Termín sehrání, resp. nahlášení vítězů krajských částí byl stanoven do 30.09.2021.

Soutěž veteránů

A dnes naposledy si Vás dovolím požádat o spolupráci. Stejně jako v případě poháru, je v zájmu VV SFČR uspořádat i finálový turnaj MČR veteránů. K jeho sehrání dojde dne 27.11.2021, kdy přesné místo konání bude ještě upřesněno (zatím připadají v úvahu dvě možnosti – Liberec nebo Vsetín), ale o tom, zda vůbec bude tento turnaj uspořádán, rozhodne až to, kolik týmů by o účast v něm projevilo zájem. Proto se na Vás obracím s žádostí o sdělení, zda je ve Vašem kraji zájemce, který by se uvedeného finálového turnaje mohl ve stanoveném termínu zúčastnit. V případě, že by se Vám podařilo do uvedené doby uspořádat i soutěž, případně turnaj, který by o vítězi ve Vašem kraji v uvedené kategorii rozhodl, prosím i o zaslání těchto informací.

Pokud by kterýkoliv celek z kladenských okresních soutěží měl zájem účastnit se jedné (nebo obou) výše uvedených soutěží, je nutné kontaktovat předsedu Stč. KSF Ing. Jiřího Chaloupku – tel.č. 606 883 305.