Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
DO OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ ZATÍM PŘIHLÁŠENO 31 TÝMŮ, NE VŠECHNY MAJÍ PRÁVNÍ SUBJEKTIVITU

DO OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ ZATÍM PŘIHLÁŠENO 31 TÝMŮ, NE VŠECHNY MAJÍ PRÁVNÍ SUBJEKTIVITU

Do včerejší uzávěrky přihlášek do nového soutěžního ročníku kladenských okresních soutěží 2021/22 se prozatím přihlásilo třicet jedna celků. Ne všechny však mají zřízenu právní subjektivitu, pokud se tak nestane ani do 30.9.2021, nebudou celky bez právní subjektivity do okresních soutěží zařazeny.

Jak se již stalo tradicí, z vyšších regionálních soutěží do okresních žádný celek nesestoupil.

Okresní přebor bude mít v následující mistrovské sezoně deset účastníků, jeho složení se od loňské neodehrané sezóny nijak nezměnilo. Devět týmů má právní subjektivitu, Rozdělov doručil potvrzený návrh na zápis do spolkového rejstříku.

Okresní soutěž I. třídy je nyní na organizaci asi nejsložitější soutěž. Prozatím je do ní evidováno osm přihlášek, když celek Jiko Kralupy n.Vl. ukončil po pětadvaceti letech činnost a MCE Slaný „B“ zváží svou účast v okresních soutěžích do nejzazšího termínu 30.9.21. Pokud se rezerva MCE do tohoto termínu do soutěží přihlásí, bude s největší pravděpodobností zařazena do OS II. třídy. Právní subjektivitu mají v této soutěži čtyři přihlášené celky, když Ceresit Hvězda Kladno přešel z tohoto důvodu pod křídla fotbalového týmu FK Sparta Doly Kladno. Týmy 1. FC Horní Bezděkov a FC Arvato Stochov doložily podání návrhu na zápis, SK Jarpice tak učiní v pondělí 5.7. Tým 1. FC Slavoj Kladno tak učiní nejpozději k 30.9., pokud však budou zájemci s IČ z nižší soutěže o účast v OS I. třídy, je možné, že tým Slavoje bude zařazen do nejnižší okresní soutěže.

Do Okresní soutěže II. třídy se do včerejšího termínu přihlásilo čtrnáct celků, vůbec o sobě nedal vědět jeden z nováčků FC Girfu Slaný. Jedenáct celků má zřízenu právní subjektivitu, tři na jejím zřízení pracují a do 30.9. ji budou mít rovněž zřízenu.

 

O složení okresního přeboru a OS I. třídy bude jasno do konce července, o složení OS II. třídy pak bude jasno po konečné uzávěrce 30.9.2021. Do tohoto termínu se do kladenských okresních soutěží může přihlásit jakýkoliv nový zájemce. Jedinými podmínkami je úhrada startovného ve výši 8.000,- Kč a mít zřízenu právní subjektivitu (mít přiděleno IČ).

Přihlášené týmy a jejich předběžné zařazení do jednotlivých soutěží:

Blevice 73 OS II.
Buštěhrad, FC Hornets OS I.
Dobřichovice, TJ Sokol „B“ OS II.
Horní Bezděkov, 1.FC OS I.
Jarpice, SK OS I.
Kladno, 1. FC Slavoj OS I.
Kladno, FK Sparta Doly OS I.
Kladno, FK Slavoj  OS II.
Kladno, SK Omask Kovo  OP
Klobuky, KLC  OS I.
Kralupy, AFC „B“  OS II.
Rakovník, TJTZ Atlantic  OS II.
Rozdělov, AFK  OP
Řevničov, Sokol  OS I.
Slabce, TJ OS II.
Slaný, FC Atletico OS II.
Slaný, 1.DFK  OP
Slaný, R.S.C. Čechie „B“  OP
Slaný, R.S.C. Čechie „C“  OS II.
Slaný, FC Foboz  OP
Slaný, FK Union  OP
Slaný, FK Union „B“ OS II.
Slaný, Hrasl „B“  OS II.
Slatina, SK „B“  OS II.
Stehelčeves, SK  OS II.
Stochov, FC  OS I.
Stochov, FC Arvato  OS I.
Třebusice, PK „B“  OP
Velká Buková, FC OS II.
Vinařice, RB OS II.
Zlonice, Tatran  OP