Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ JIŽ ZÍTRA

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ JIŽ ZÍTRA

Již zítra 30.6.2021 je termín uzávěrky přihlášek do kladenských futsalových soutěží pro sezónu 2021/2022. Pokud se účastník neodehrané mistrovské sezóny 2020/21 přihlásí do tohoto termínu, bude zařazen do příslušné soutěže dle loňského zařazení do soutěží. Nové celky a loňští účastníci, přihlášeni po tomto datu, budou zařazeni do Okresní soutěže II. třídy.

Zájemci o účast v okresních soutěžích, kterým nebyla převedena záloha z loňské neodehrané sezóny,  musí nejpozději do 30. června 2021 uhradit na účet Okresního svazu futsalu  Kladno zálohu startovného ve výši 2.000,- Kč (v lepším případě celé startovné ve výši 7.000,- Kč – účastníci loňského neodehraného ročník, 8.000,- Kč nováčkové) a do stejného  termínu musí na e-mailovou adresu futsalkladno@seznam.cz zaslat vyplněnou přihlášku celku do soutěže. Doplatek startovného ve výši 5.000/6.000,- Kč je pak nutno uhradit do 30.9.2021, ve startovném jsou pak zahrnuty veškeré náklady na organizaci soutěží, mimo cestovních nákladů účastníků.

I v sezóně 2021/2022 se počítá se třemi stupni okresních soutěží, kdy tou nejvyšší bude Okresní přebor, následovat bude Okresní soutěž I. třídy, nejnižší soutěží pak bude Okresní soutěž II. třídy. První dvě soutěže budou mít s největší pravděpodobností 10 účastníků, hrát se budou systémem každý s každým dvakrát, herní systém OS II. třídy bude zvolen až podle počtu přihlášených celků. Okresní přebor se bude hrát ve Sportovní hale BIOS Slaný, ostatní dvě soutěže ve Sportovní hale Stochov.  Všechny soutěže budou odehrány v období od 6. listopadu 2021 do 3. dubna 2022, hracími dny pak budou soboty (OP a OS I. tř.) a neděle (OS II. tř.).

Do okresních futsalových soutěží bude zařazen každý celek, který o účast projeví výše uvedeným způsobem zájem.

Každý klub – zájemce o účast v okresních musí být zapsán ve spolkovém rejstříku a mít přiděleno IČ.

Přehled plnění přihlašovacích náležitostí uvádíme zde.

Podrobné informace k přípravě okresních soutěží v úvodním informačním dopise zde.

Přihláška klubu do okresních soutěží zde.

Návrh RMS 2021/2022 zde.

Propagační článek kladenského futsalu zde.