Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Historické finále pro Plzeň. Interobal vyřadil Slavii 3:0 na zápasy

Třetím zápasem pokračovala ve středu večer semifinálová série play off 2021 1. FUTSAL ligy mezi domácí Plzní a Slavií Praha. A také jím skončila. Interobal zvítězil 5:1 a ukončil sérii v nejkratším možném čase.

První poločas se povedl lépe Interobalu. V 6. minutě našel svou přihrávkou Rešetár Buchtu, který střelou z první otevřel skóre. Míč se odrazil od břevna těsně za čáru. Na dalších dvou gólech měli podíl brankáři. Nejprve Karpiak dlouhým výhozem našel Ševčíka, ten zasekl a následnou střelou překonal Vahalu – 1:1. V 11. minutě pak vykopl Vahala dlouhý míč a našel hlavu skórujícího Zdráhala, jenž využil nedorozumění brankáře Karpiaka s Ostrákem – 2:1.

První zajímavý moment druhé půle byl nešťastný pro slávistického gólmana. Deset minut před koncem totiž Zdráhal roztrhnul loktem hlavu a zakrvácený Karpiak musel střídat. Ve 35. minutě se Interobal přiblížil postupu. Vnuk se dostal za obránce a tváří v tvář Vondráčkovi zvýšil na 3:1. Od té doby zkusila Slavia hru bez brankáře, jenže k vyrovnání nevedla. Naopak Vnuk do prázdné brány přidal svůj druhý gól v zápase a pak ještě vybojoval poslední trefu zápasu pro Rešetára – 5:1. Západočeši si tak zahrají své historicky první ligové finále.

SK Interobal Plzeň – SK Slavia Praha 5:1 (2:1)
Branky: 6. Buchta (Rešetár), 11. Zdráhal (Vahala), 35. Vnuk (Holý), 38. Vnuk, 39. Rešetár (Vnuk) – 7. Ševčík (Karpiak).