Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Dramatické televizní utkání vyhrála Plzeň. Vnuk dal hattrick

Druhý zápas série mezi Slavií Praha a Interobalem Plzeň se hrál v pondělí večer před kamerami ČT Sport. Zajímavý zápas vyhráli v Edenu Západočeši a vedou v sérii 2:0.

První poločas zahájila lépe Slavia, která se jako první dostala do vedení. Svou smůlu v play off prolomil nejlepší střelec základní části David Jošt – 1:0. V samotném závěru první půle ale Interobal výsledek otočil. V obou případech skóroval Vnuk a nahrával Holý. Jenže druhý gól Plzně vyvolal vlnu emocí. Padl totiž po odrazu od Vnukovy ruky – 1:2.

Na začátku druhého dějství Interobal svůj náskok navýšil. Seidlerova bojovnost skončila jen na břevnu, ale následně zvýšil na 3:1 pro hosty Rešetár. Sešívaní se ale během druhého poločasu zlepšili a svého soupeře mačkali. Spousty šancí pochytal i Vahala. Slávistické naděje zvýšil gólem na 2:3 Záruba. Jenže ten samý hráč pak nabídl brejk Vnukovi, který zkompletoval hattrick – 2:4. Plzeňští mohou ve středu slavit postup do finále.

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň 2:4 (1:2)
Branky: 13. Jošt (Záruba), 37. Záruba – 19. Vnuk (Holý), 20. Vnuk (Holý), 22. Rešetár, 39. Vnuk.