Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Okresní soutěže se dohrávat nebudou

Okresní soutěže se dohrávat nebudou

Včerejší jednání členů Výkonného výboru OSF Kladno rozhodlo o několika zásadních záležitostech v rámci okresních soutěží. Tím nejzásadnějším rozhodnutím je, že se okresní soutěže dohrávat nebudou, platit bude pořadí dle aktuálních tabulek. Zároveň bylo rozhodnuto o tom, že letošní ročník bude bez postupů a sestupů, výjimkou pak bude pouze případné doplňování okresních soutěží v případě postupu některého celku/ů do vyšší regionální soutěže. Rozhodnuto bylo dále o vyhlášení a ocenění prvních tří celků každé soutěže poháry a medailemi, a to v rámci podzimního grémia účastníků okresních soutěží.

Výkonný výbor OSF Kladno dále zrušil konání 25. ročníku Memoriálu Petra Slance z důvodu trvajícího nouzového stavu.

V rámci jednání pak bylo rozhodnuto o krocích, které by měly přispět k navýšení účastníků okresních soutěží. Jedním ze zásadních je pak snížení startovného v rámci okresních soutěží ve výši 2.000,- Kč pro tým, který do okresních soutěží přihlásí nově svůj rezervní celek, případně prokazatelně zajistí přihlášení nového týmu.

Příprava nového soutěžního ročníku kladenských okresních soutěží 2020/2021 započne již koncem května, kdy bude všem účastníkům rozeslán úvodní informační dopis s přihláškou do soutěže. Pozitivní informací je, že startovné do soutěží bude jednorázově sníženo na 7.000,- Kč.

Komuniké z jednání VV OSF Kladno zde.