Premiérový ročník divizní soutěže žen je již historií, vyhlášení výsledků a ocenění nejlepších týmů a jednotlivců pak proběhne v neděli 17. března 2013 od 11 hodin v salonku Staročeské hospody Zimák ve Slaném. Ceny zde převezmou historicky první vítězky této soutěže, futsalistky rakovnického SK, oceněny budou i druhé v pořadí, hráčky týmu FC Betis Kadaň, na své si přijdou i futsalistky SK Kladno na bronzové příčce. Ceny obdrží i tři nejlepší střelkyně a tři nejlepší hráčky v soutěži aktivity.
V rámci této akce bude projednána i organizace nového ročníku 2013-2014, týmy dostanou informaci k finálovému turnaji Mistrovství České republiky ve futsalu žen. Ten proběhne v sobotu 22. června 2013 v Kadani. Celou tuto akci pak uzavře společenský raut pro účastníky vyhlášení.


