Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VARTA futsal liga

Nejvyšší futsalová soutěž má za sebou duely devátého kola, velkým překvapením je debakl, který Sparta naložila v derby Slavii na její palubovce. První tři body do tabulky si připsali futsalisté mělnického Olympiku, kteří je vezou z Vysokého Mýta. Hodonín bojoval, na teplické borce to však nestačilo. V českobudějovické hale se překvapení nekonalo, tři body si odváží hostující Chrudim. V důležitém utkání ze spodní části tabulky si cenné tři body připsali futsalisté Liberce po výhře nad českolipskými Démony.

Výsledky a tabulka VARTA futsal ligy po 9. kole zde.

2. liga – západ

V rámci osmého kola druhé nejvyšší soutěže se v pátek odehrálo jediné utkání, liberecký Pampuch v něm nestačil na rezervu plzeňského Interobalu. Kladenští futsalisté se představili v sobotu na palubovce nevyzpytatelného chomutovského Baníku, po bitvě si zde připsali důležité jednobrankové vítězství. Více o utkání zde. V čele soutěže je nadále , stejně jako kladenští, ještě neporažený ústecký Rapid, který v severočeském derby zdolal Jablonec.

Výsledky a tabulka po 8. kole 2. ligy – západ zde.

Výsledky a tabulka po 8. kole 2. ligy – východ zde.

Divize „A“

Páté kolo divizní skupiny „A“ zahájilo sobotním duelem v České Lípě, domácí Reas zde podlehl o dvě branky rezervě mělnického Olympiku. Tahák kola mezi našimi celky Slatinou a slánskou Čechií dokonale ovládli domácí borci, kteří stejně jako před týdnem českolipské, i včera vyprovodili slánské debaklem. Chomutovské Atletico pak podle předpokladů přehrálo Kolín. Duel Boca Juniors Ústí n.L. – Betis Kadaň se odehraje až za měsíc.

Výsledky a tabulka po 5. kole divize „A“ zde.

Středočeský krajský přebor

K velkému překvapení došlo ve 4. kole krajského přeboru, když třebusičtí borci porazili domácí Příbram. V čele tabulky je slánský MCE, který si po obrovské bitvě poradil s hostujícími dobřichovskými futsalisty. Zabral konečně slánský Hrasl, který čtrnácti zásahy rozstřílel stochovského nováčka, ten však vlivem zranění nastupuje stále bez několika svých klíčových hráčů. I v kladenské sportovní hale probíhala obrovská bitva, v níže se nakonec z vítězství nad Přeloučí radovali domácí brandýsečtí futsalisté. V posledním utkání pak kralupští futsalisté přehráli o jediný zásah hostují kladenský Brazil.

Výsledky a tabulka po 4. kole Stč. KP zde.