Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VARTA futsal liga

Nejvyšší futsalová soutěž rozehrála tento víkend své sedmé kolo, překvapením byl debakl Teplic v televizním utkání na Spartě. K dalšímu překvapení málem došlo na Slavii, kde brněnský Helas sahal po bodu, nakonec na domácí o jediný zásah nestačil. V důležitém duelu z konce tabulky se radovali borci hodonínského Tanga, mělnický Olympik je tak zatím jediným týmem bez zisku bodu.

Výsledky a tabulka VARTA futsal ligy po 7. kole zde.

2. liga – západ

V rámci šestého kola západní skupiny druhé nejvyšší soutěže deklasovalo Jerigo v plzeňském derby rezervu Interobalu, která tak zůstává stále bez zisku jediného bodu poslední. Kladenští futsalisté vysoko zvítězili na palubovce mladoboleslavského Malibu, když se čtyřmi přesnými zásahy blýskl Vašák. Více o utkání zde. Kladenští jsou i po výhře stále na třetím místě, neboť plný počet bodů si připisovali i jejich největší soupeři – ústecký Rapid zvítězil v Turnově, Jablonec pak v Chotěboři.

Výsledky a tabulka po 6. kole 2. ligy – západ zde.

Výsledky a tabulka po 6. kole 2. ligy – východ zde.

Divize „A“

Třetí kolo divizní skupiny „A“ našim celkům body v domácím prostředí nepřineslo. Slatina podlehla po bitvě rezervě mělnického Olympiku, slánská Čechie pak inkasovala debakl v podobě patnácti branek od Pernštějna. Ten je také v čele tabulky, na druhém místě je Kadaň, která získala plný počet bodů v duelu s chomutovským Atleticem.

Výsledky a tabulka po 3. kole divize „A“ zde.

Středočeský krajský přebor

Páteční výsledky druhého kola krajského přeboru přinesly velké překvapení v podobě porážky favorizovaných Třebusic v duelu s Dobřichovicemi. Slánský MCE si s přehledem poradil s nekompletním týmem stochovského nováčka, další slánský celek Hrasl nestačil na Brandýsek. Kralupy podlehly v domácím prostředí o jediný zásah Přelouči. Vedoucí celek tabulky FK VIVA Příbram pak dvanácti zásahy rozstřílela nekompletní kladenský Brazil.

Výsledky a tabulka po 2. kole Stč. KP zde.