Svěřenci kouče Jiřího Veselého přitom ve druhé půli stáhli díky úspěšné power play manko 1:3 na 3:3, ale stejně jako v minulém kole s Malibu Mladá Boleslavmuseli riskovat dál a jeden z nejslavnějších hráčů republiky, dnes už veterán Dlouhý, je přesnou ranou přes celé hřiště potrestal. Frustrovaný Martin Kaválek (v první půli nedal desítku) se pak ještě nechal vyloučit.

„Bod pro nás nic neřešil, proto jsme pokračovali v power play. A Dlouhý využil naší chyby,“ smutně konstatoval Jiří Veselý, jehož tým hrál dobře, ale ve druhé půli si nepohlídal brejky domácích, kteří díky nim utekli na 3:1.

Šance na postup je už pouze teoretická. Kladno by zbylé tři zápasy muselo vyhrát a naopak Budějovice dvakrát padnout. „Vzhledem k jejich formě, kvalitě kádru a snadnějšímu losu už by to byl spíš zázrak,“ dodal Veselý.

Rapid Ústí – SK Kladno 4:3 (1:0). Branky: 1. Chmelan (Sloup), 27. Čapek, 28. Chrudimský, 39. Dlouhý (Chmelan) – 26. Farkaš (Čurda), 32. Čurda (Kaválek), 38. Vašák (Čurda).

Kladno: Tetour – Stejskal, Jaráb, Kaválek, J. Čurda – Farkaš, Vašák – Verner, Bejbl.

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/fotbal_region/futsaliste-prisli-v-usti-o-realnou-nadeji-na-ligu-20190304.html?fbclid=IwAR1HGdSmbWJ7JkIRUNmcL1JTRISGCWqgWtm0Nak3tJD39W1sz0RVfsc4M60