Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
UZÁVĚRKA SOUTĚŽE VETERÁNŮ JIŽ ZÍTRA, PŘIHLÁŠENY TŘI CELKY

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE VETERÁNŮ JIŽ ZÍTRA, PŘIHLÁŠENY TŘI CELKY

Do středočeské části soutěže veteránů se do dnešního dne přihlásily tři celky, a to DVA tradiční účastníci SKP Kolín a R.S.C. Čechie Slaný, nově se pak přihlásil celek FK Mladá Boleslav – futsal. Uvidíme, zda zítřejší uzávěrky využije ještě další potencionální zájemce o účast.

Do  soutěže v kategorii veteránů se může přihlásit futsalový tým z jakéhokoliv stupně soutěže, případně i tým, který již nevyvíjí činnost, jedinou podmínkou je jeho registrace v systému FUTis. V soutěži mohou nastoupit hráči, narození do 31.12.1979.

Hrací systém soutěže bude určen až dle počtu přihlášených celků, hrát se bude buď klasickým pohárovým vyřazovacím způsobem, či turnajovým systémem, nebo kombinací obou. Startovné do soutěže je ve výši 500,- Kč, musí být zasláno na příslušný účet nejpozději rovněž do 15.2.2019. Další náklady, spojené s uspořádáním utkání či turnaje, si hradí účastníci.

Během následujícího víkendu obdrží účastníci soutěže návrh rozlosování soutěže, ta pak zahájí v polovině března, dohrána musí být do 15.5.2019. Vítěz bude mít právo postupu na finálový turnaj Mistrovství ČR v kategorii veteránů. Loni si v tomto finále zahrála slánská Čechie.

Propozice středočeské části soutěže veteránů zde.

Přihláška do stč. části soutěže veteránů zde.

Soupiska celku zde.