Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUALIZOVÁNO – VÝSLEDKY VARTA futsal ligy: Ostravští vysokoškoláci se dočkali prvního vítězství v sezoně

VARTA futsal liga měla v pátek večer na programu kompletní 15. kolo. Své první body v sezoně získala Ostrava, která doma přehrála Helas. Sparta v pěkném utkání zvítězila v Plzni 5:4, naopak Slavia dostala pět branek v Teplicích.

Výsledky 15. kola VARTA futsal ligy

VŠB-TU Ostrava – Helas Brno 4:3 (1:2)
Branky: 5. Mládek (Pánek), 25. Mládek (Janita), 28. Černohorský (Kyselák), 37. Mládek – 3. Cupák (Ovčačík), 17. Mužík (Ovčačík), 26. Matyska (Poul).

SK Interobal Plzeň – AC Sparta Praha 4:5 (2:3)
Branky: 9. Rešetár, 18. Holý (Křemen), 32. Rešetár (Kovács), 40. Rešetár – 16. Drahovský (Seidler), 17. Drahovský (D. Cupák), 20. Angellot (Wilde), 30. Seidler (D. Cupák), 32. Wilde.

Bazooka CF Uherské Hradiště – FTZS Liberec 2:4 (1:1)
Branky: 17. Čtvrtníček (Sopůšek), 22. Bulůšek – 10. Kazda, 25. Benek, 27. Benek, 38. Bína.

FC Démoni Česká Lípa – FK ERA-PACK Chrudim 2:7 (0:3)
Branky: 36. Švec (Semerád), 37. Hrubý – 11. Felipe (Doša), 14. Éverton (Koudelka), 14. Max, 21. Max (Éverton), 25. Drozd, 34. Drozd, 35. Felipe (Slováček).

Svarog FC Teplice – SK Slavia Praha 5:0 (2:0)
Branky: 16. Claudinho (Teka), 17. Taverna, 31. Teka (Claudinho), 35. Claudinho (Tato), 36. Tato (Jeronimo).

Tabulka VARTA futsal ligy zde.

Západní skupina 2. ligy měla v pátek na programu jediné utkání, poslední Příbram v domácím prostředí vysoko podlehla sousedu v tabulce, pražskému Wizardu. Kladenští futsalisté potvrdili roli favorita, když na palubovce rezervního celku mělnického Olympiku. po bitvě zvítězili. Zvítězili však i jejich největší soupeři, když si českobudějovičtí futsalisté poradili s chomutovským Baníkem.

Výsledky a tabulka po 15. kole 2. ligy – západ zde.

Výsledky a tabulka po 15. kole 2. ligy – východ zde.

Rovněž jedenácté kolo divizní skupiny „A“ mělo v pátek na programu jediné utkání, Kobylisy v něm pak udělali výrazný krok k postupu do play – off, když zvítězili na půdě ústeckého Combixu. Naopak našim zástupcům v soutěži se příliš nedařilo. Porážka slánského Hraslu na palubovce chomutovského Atletica se očekávala, remíza Slatiny v domácím prostředí s předposledním Kolínem však určitě ne.

Výsledky a tabulka po 11. kole Divize „A“ zde.

Druhým turnajem pokračovala i oblastní soutěž juniorů – chomutovské Atletico vrátilo porážku ústeckým futsalistům, mladým čechistům se nadále nedařilo.

Výsledky a tabulka oblastní ligy juniorů po 2. turnaji zde.

Ve 12. kole Středočeského krajského přeboru potvrdili roli favorita futsalisté Třebusic, kteří na své palubovce dvanácti zásahy deklasovali přeloučského nováčka. Na vítěznou vlnu se dostává slánský MCE, když si tentokrát připsal plný počet bodů v Dobřichovicích. Naopak čechisté vysoko podlehli na palubovce vedoucího celku tabulky, příbramského FK Viva. Brandýsek zvítězil na palubovce Rakovníka a drží nadále třetí příčku. Kladenský Brazil se rozešel dělbou bodů s kralupskými futsalisty.

Výsledky a tabulka po 12. kole Stč. KP zde.