Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
DO 15.2.2019 JE MOŽNO PŘIHLÁSIT SE DO KRAJSKÉ ČÁSTI SOUTĚŽE VETERÁNŮ

DO 15.2.2019 JE MOŽNO PŘIHLÁSIT SE DO KRAJSKÉ ČÁSTI SOUTĚŽE VETERÁNŮ

Jako poslední v probíhající soutěžní sezóně začala příprava krajské části soutěže v kategorii veteránů. Do této soutěže se může přihlásit futsalový tým z jakéhokoliv stupně soutěže, případně i tým, který již nevyvíjí činnost, jedinou podmínkou je jeho registrace v systému FUTis. V soutěži mohou nastoupit hráči, narození do 31.12.1979.

Hrací systém soutěže bude určen až dle počtu přihlášených celků, hrát se bude buď klasickým pohárovým vyřazovacím způsobem, či turnajovým systémem, nebo kombinací obou. Startovné do soutěže je ve výši 500,- Kč, musí být zasláno na příslušný účet nejpozději do 15.2.2019.Další náklady, spojené s uspořádáním utkání či turnaje, si hradí účastníci sami. Do výše uvedeného data musí být na e-mail futsalkladno@seznam.cz zaslána i přihláška do soutěže.

Do konce února 2019 obdrží účastníci rozlosování soutěže, ta pak zahájí v polovině března, dohrána musí být do 30.4.2019. Vítěz bude mít právo postupu na finálový turnaj Mistrovství ČR v kategorii veteránů. Loni si v tomto finále zahrála slánská Čechie.

Propozice středočeské části soutěže veteránů zde.

Přihláška do stč. části soutěže veteránů zde.

Soupiska celku zde.