Příprava divizní soutěže žen pokračuje

Účastníci nového ročníku divizní soutěže žen obdrželi v těchto dnech další informace o přípravě této soutěže. Do stanoveného termínu se do soutěže přihlásilo pět celků, a to  FC Betis Kadaň, nováček SKP Kolín, FK Rakovník, SK Olympie Rakovník a R.S.C. Čechie Slaný. Svůj zájem o účast deklaroval i celek FC Démoni Česká Lípa, tým SK Sahara Vědomice akceptoval ze strany vedení soutěže daný termín k rozhodnutí o přihlášení, a to do 15. srpna 2017. Teprve po tomto termínu tak bude definitivně jasné složení nového ročníku divizní soutěže žen, účastníkům pak budou rozeslány příslušné soutěžní dokumenty.