Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Kvalifikace o 2. ligu – západ se zúčastní i slánská Čechie

Kvalifikace o 2. ligu – západ se zúčastní i slánská Čechie

O účast v západní skupině druhé ligy je prý velký zájem, hlásá úvodník článku na stránkách svazu o kvalifikaci o tuto soutěž. Je proto zvláštní, že se do termínu uzávěrky, který je upraven příslušným RMS a ještě nedávno byl stanoven příslušnou metodikou na 10.5.,  přihlásilo do 2. ligy – západ pouze jedenáct týmů. Svaz tak doplnění soutěže začal opět řešit dosti nestandardně a s prodlením, viz. vyjádření předsedy ObSF „A“ Ing. J. Chaloupky v článku zde.

Nicméně to nemění nic na situaci, že kvalifikace o poslední volné místo ve 2. lize – západ bude sehrána, když se jí zúčastní tyto tři celky: R.S.C. Čechie Slaný, Morgan Commando Teplice a zcela nepochopitelně i nově vzniklý klub Bohemians Praha 1905. Kvalifikace se odehraje v sobotu 12. června 2021 v Praze, dnes od 13.30 proběhne její nalosování. Více o celé akci v článku zde. Nám pak nezbývá, než popřát úspěch naší Čechii, aby se jí vydařil postup a reprezentovala tak vedle kladenských futsalistů náš okresní futsal na republikové úrovni.