Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Čechistky získaly pět bodů, posunuly se na šesté místo

Čechistky získaly pět bodů, posunuly se na šesté místo

FOTOGALERIE – Se svými výkony i výsledky v rámci čtvrtého kola divizní soutěže žen mohly být především futsalistky slánské Čechie velice spokojeny.  Na turnaji, který pořádaly ve slánské sportovní hale BIOS, vůbec nezklamaly, když získaly ze tří duelů pět bodů. A to mohlo být ještě lépe. V úvodním duelu sice domácí futsalistky musely dvakrát dohánět dvoubrankový náskok hráček ústecké ZOO, nakonec však překvapivě minutu před koncem strhly vedení na svou stranu. Dvacet vteřin před závěrečnou sirénou však dokázal favorit vyrovnat ….. Následovalo utkání s beznadějně posledním FC Tiradores Ústí n.L., jehož hráčky přicestovaly do Slaného ve velice okleštěné sestavě. Domácí si tak bez problémů zastřílely, když hostující hráčky vyprovodily dvanácti přesnými zásahy. Další dramatické utkání sehrály čechistky s českolipskými Démonkami, nejkvalitnějším účastníkem tohoto turnaje. Domácí futsalistky opět prohrávaly, opět dokázaly skóre strhnout na svou stranu, aby o výhru tentokrát přišly dokonce  deset vteřin před závěrečnou sirénou. Démonky tak ztratily jediné body na tomto turnaji, když v předchozích duelech patnácti zásahy deklasovaly poslední Tiradores, o jedinou branku pak přestřílely ústecké ZOO.

Fotogalerie ze slánského turnaje zde.

Druhý turnaj se hrál v Kadani. Tady ve veledůležitém utkání přehrál největší favorit na celkové vítězství FK Rakovník svého největšího pronásledovatele, domácí FC Betis Kadaň 3 : 0 (2 : 0), následně však rakovnická děvčata nečekaně ztrácela remízou s teplickou Balticflorou. To domácí ženy již v dalších duelech nezaváhaly, když postupně porazily jak rakovnickou Olympii, tak teplickou Balticfloru.  Děvčata z Olympie Rakovník pak brala všechny bodu za vítězství nad Teplicemi.

Výsledky a tabulka divizní soutěže žen po 4. kole zde.