Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Slatina opět s třemi body, přehrála kladenský Slavoj

Čechie deklasovala domácí rezervu Olympiku 11 góly, rozhodnuto bylo prakticky po 10 minutách hry. Domácí hráči zcela nezvládli začátek utkání a svoji nekoncentrovaností dovolili soupeři vstřelit čtyři rychlé branky. V závěru první půle sice domácí snížili, ale hosté si nakonec čtyřbrankové vedení vzali i do druhé půle. A to mohlo být i vyšší, domácí často faulovali, ale hosté neproměnili ani jeden ze tří 10mPK. Po přestávce se domácí herně zvedli, ale střelecká neschopnost, dvě nastřelené tyče a především laxní přístup v koncovce obrat nepřinesl. Hosté naopak hrozili z brejků a své vedení neustále navyšovali. Výborný výkon předvedl slánský gólman Vošmík, který byl po právo vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Tři hráči trefili hattrick, domácí Gabčo a hostující Švásta a Kvapil.

Kladenský O.K. otočil nepříznivý stav s MBV po změně stran, a to hlavně zásluhou čtyř  branek Moravce. První půle měla nevalnou úroveň. V poklidném tempu měli hosté lepší koncovku a dostali se do tříbrankového vedení. Po přestávce nastoupil zcela jiný domácí tým, který začal stíhací jízdu. Výsledkem bylo vyrovnané skóre po půlhodině hry. Hosté jakoby nevěděli co mají hrát a domácí nakonec celkem snadno dokonali obrat ve výsledku. Nastříleli soupeři další branky, hostům nepomohla ani power-play, v níž vstřelili jen jednu branku, ale to bylo málo.

Slatina přestřílela Slavoj po změně stran, v závěrečné desetiminutovce se trefila 6x. Utkání bylo celkem vyrovnané jen v prvním poločase, kdy si hosté poměrně rychle vytvořili dvoubrankové vedení a nakonec odešli do poločasové přestávky s těsným jednogólovým náskokem. Ve druhé půli však domácí znatelně přidali, byli o třídu lepším mužstvem, ale brankově to potvrdili až v poslední čtvrtině utkání. Hosté dokázali držet nadějné vedení až do 29′, ale v závěru přišla domácí šňůra sedmi branek, která rozhodla o osudu utkání. Nejlepším hráčem byl vyhlášen domácí kanonýr Jeřábek, který si kromě 5 branek připsal i 6 asistencí.

Atlantic porazil Celtic nejtěsnějším rozdílem, definitivu přinesly dva slepené góly domácích v závěru utkání. Ve vyrovnaném utkání se velice brzy prosadili hosté hned ve 2 minutě, domácím se podařilo srovnat těsně před přestávkou. V úvodu druhé půle domácí odskočili na rozdíl dvou branek, ale hosté po půlhodině hry skóre dokázali srovnat. Na další dva domácí zásahy ke konci utkání hosté jen stačili dopovědět snížením. Hosty kromě nulového zisku může mrzet i zranění hráče Fišera.

Atmos si veze od Jogy všechny body, hosté rozhodli utkání v poslední desetiminutovce. Na domácích, nováčkovi soutěže, byla znát nervozita a respekt k soupeři. V úvodu sice hosté šli do vedení, ale domácí byli přeci jen do přestávky lepším celkem a ke konci první půle otočili skóre na svoji stranu. Hosté ale stihli ještě srovnat. Po změně stran se stále více začala projevovat zkušenost hostů, kteří trestali chyby v domácí obraně a Karásek tak mohl vstřelit hattrick.

ISŠ porazilo HFK, o osudu utkání rozhodla úvodní desetiminutovka druhé půle. První poločas byl velmi vyrovnaný, domácí hráli sice velmi dobře kombinačně, ovšem zkušenější hosté dokázali potrestat, téměř každou chybu v kombinaci domácích. Proto skončilo úvodní dějství nerozhodně. Po změně stran již domácí hráli zodpovědněji a během 10 minut navýšili skóre až na rozdíl čtyř branek. Ani tento nepříznivý stav hosty nezlomil, zodpovědným výkonem začali smazávat gólové manko, ale dokázali již jen snížit na rozdíl jedené branky. Na obou stranách byly k vidění hattricky, Krupa a V.Kuba.

Střelci kola se stali s pěti góly R.Hejduk ze Slavoje a  J.Jeřábek ze Slatiny, který i nejlépe asistoval, celkem na šest branek.

Statistiky: čekatelé: R. Hejduk (Slavoj) – 3 branky do stovky, M. Ptáček (HFK) – 4 branky do stovky, J. Tošovský (HFK) – 4 branky do stovky, Z. Schwendt (Atlantic) – 4 branky do stovky

Sestava 2.kola:

Vošmík P. (Čechie) – Jeřábek J. (Slatina) 2x, Hejduk R. (Slavoj), Moravec L. (O.K.), Krupa J. (ISŠ)

O1A0201 FC O.K. Kladno – MBV Ml. Boleslav 8 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Pavlík Petr, Kalík Michal . Diváků: 10
Branky: 21. Moravec Ladislav (Zlata René), 22. Balog David (Moravec Ladislav), 26. Zlata René (Kolumbič Mario), 28. Zlata René (Moravec Ladislav), 29. Moravec Ladislav (Maroušek Jan), 36. Moravec Ladislav, 37. Balog David (Santler Dominik), 38. Moravec Ladislav – 7. Hůlka Josef (Konečný Tomáš), 14. Konečný Tomáš (Doležal Tomáš), 18. Doležal Tomáš (Hůlka Josef), 24. Doležal Tomáš (Hůlka Josef), 38. Konečný Tomáš (Bobek Jan)
ŽK: 0 – Doležal Tomáš
FC O.K. Kladno: Kolumbič Mario, Maroušek Jan, Peták Jan, Karvai Milan, Moravec Ladislav, Santler Dominik, Balog David, Zlata René
MBV Ml. Boleslav: Bednář Petr, Konečný Tomáš, Hůlka Josef, Blažek Petr, Bobek Jan, Doležal Tomáš, Bartoň František, Kraus Patrik
Nejlepší hráči: Moravec L., Kolumbič M. (oba O.K.), Blažek P. (MBV)

O1A0202 Atlantic Rakovník – AFC Celtic Kladno 5 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Orálek Kamil . Diváků: 18
Branky: 18. Beneš Lukáš (Severin Jan), 22. Severin Jan (Schwendt Matěj), 25. Tvrz Petr, 35. Schwendt Matěj, 37. Tvrz Petr (Šipoš Jan) – 2. Rác Radek (Fišer Karel), 29. Vašák Miloslav, 32. Červený David, 38. Nachtigal Lukáš (Bernard Tomáš)
ŽK: 0 – Obrcián Lukáš
Atlantic Rakovník: Loder Jan, Severin Jan, Schwendt Matěj, Weis Zdeněk, Tvrz Petr, Mates Tomáš, Beneš Lukáš, Doležal Adam, Šipoš Jan
AFC Celtic Kladno: Obrcián Lukáš, Rác Radek, Bernard Filip, Bernard Tomáš, Vašák Miloslav, Červený David, Fišer Karel, Nachtigal Lukáš
Nejlepší hráči: Beneš L., Doležal A. (oba Atlantic), Rác R. (Celtic)

O1A0203 FC Joga Players Mb – Atmos FK Bělá 4 : 8 (3 : 3)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (), German Robert . Diváků: 60
Branky: 14. Výda Ladislav, 17. Kučera Lubomír (Šimáček Michal), 18. Mašek David, 21. Mašek David (Kučera Lubomír) – 1. Sabol Martin (Binder Jan), 10. Vele Libor (Hodovanec Tomáš), 20. Korejza Milan (Karásek Milan), 24. Karásek Milan (Korejza Milan), 28. Binder Jan (Karásek Milan), 34. Karásek Milan, 34. Binder Jan, 40. Karásek Milan (Sabol Martin)
ŽK: Výda Ladislav, Mašek David – 0
FC Joga Players Mb: Dobruský Jan, Kučera Lubomír, Musil Jiří, Šimáček Michal, Mulač Roman, Karela Milan, Pokorný Daniel, Výda Ladislav, Mašek David
Atmos FK Bělá: Verner Jaroslav, Karásek Milan, Korejza Milan, Tošovský Jakub, Vele Libor, Binder Jan, Hodovanec Tomáš, Sabol Martin, Bláha Jiří
Nejlepší hráči:
Karásek M., Binder J. (oba Atmos), Mulač R. (Joga)

O1A0204 ISŠ Příbram – HFK Příbram 7 : 6 (3 : 3)
Rozhodčí: Peták Jan (), Chyba Michal . Diváků: 32
Branky: 4. Krupa Jan (Krameš Martin), 11. Valta Ondřej (Krupa Jan), 19. Soldát Karel, 21. Soldát Karel, 23. Valta Ondřej (Krupa Jan), 29. Krupa Jan (Soldát Karel), 30. Krupa Jan – 14. Šutek Michal (Ptáček Miroslav), 16. Šutek Michal (Bernát Petr), 17. Kuba Václav (Šutek Michal), 34. Kuba Václav (Kuba Jiří), 39. Herc Jiří (Šutek Michal), 40. Kuba Václav (Šutek Michal)
ŽK: 0 – Kuba Jiří
ISŠ Příbram: Novák Jaroslav, Staroba Zdeněk, Soldát Karel, Krameš Martin, Krupa Jan, Valta Ondřej
HFK Příbram: Falc Václav, Šutek Michal, Nohýnek Lukáš, Kuba Jiří, Kuba Václav, Ptáček Miroslav, Bernát Petr, Herc Jiří
Nejlepší hráči: Krupa J. (ISŠ), Kuba v. (HFK), Valta O. (ISŠ)
Komentář hrajícího vedoucího mužstva HFK Jana Hájka: Do derby jsme šli s velkým respektem. Ze všech stran jsme cítili, že se očekává náš debakl. Ten ale nepřišel a za to musím klukům poděkovat. Kromě deseti minut druhé půle, kdy jsme vlastními chybami v rozehrávce nabídli soupeři rozhodující únik, jsme byli našim městským kolegům těžkým konkurentem. Z prohry jsme smutní, za remízu bychom určitě byli radši. Ale uvědomujeme si sílu ISŠ a výsledek bereme.

O1A0205 SK Slatina – 1.FC Slavoj Kladno 12 : 8 (3 : 4)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Vaněk Václav . Diváků: 20
Branky: 13. Penc Jiří (Jeřábek Jan), 16. Paluka Lukáš (Jeřábek Jan), 17. Jeřábek Jan, 26. Paluka Lukáš (Jeřábek Jan), 28. Jeřábek Jan, 29. Penc Jiří (Paluka Lukáš), 30. Paluka Lukáš (Jeřábek Jan), 33. Jeřábek Jan, 34. Mrázek Petr (Jeřábek Jan), 35. Jeřábek Jan (Paluka Lukáš), 36. Jeřábek Jan (Kiraly Richard), 38. Paluka Lukáš (Jeřábek Jan) – 5. Hejduk Roman (Pulec Lukáš), 7. Peroutka Michal (Hroneš Ondřej), 14. Hejduk Roman, 16. Hejduk Roman, 25. Hejduk Roman (Peroutka Michal), 27. Peroutka Michal (Hejduk Roman), 33. Hejduk Roman, 39. Peroutka Michal
ŽK: 0 – Peroutka Michal, Kovář Petr
SK Slatina: Zvoníček Martin, Penc Jiří, Mrázek Petr, Kiraly Richard, Schonfelder Vladimír, Paluka Lukáš, Jeřábek Jan
1.FC Slavoj Kladno: Jícha Petr, Pulec Lukáš, Hroneš Ondřej, Peroutka Michal, Pečonka Robert, Kovář Petr, Bokr Miroslav, Hejduk Roman
Nejlepší hráči: Jeřábek J., Paluka L. (oba Slatina), Hejduk R. (Slavoj)
Komentář hrajícího sekretáře klubu SK Slatina, Martina Zvoníčka: SK Slatina se díky velkým fotbalům a několika zranění nesešla v plném počtu (pouze v pěti a jen s náhradním brankářem), ale i přes to držela se Slavojem zejména první půlku krok. Od začátku vypadal výkon hostů líp a již po několika minutách vedli. Poločas 3:4. V druhé půli opět došlo k několika přestřelkám, kde nakonec Slatina dokázala srovnat a dokonce se ujmout vedení. Zejména díky Jeřábkovi se Slatina dostala do klidu a vedení si již udržela a ke konci, kdy Slavoj otevřel obranu, nasázela ještě další tři góly. Zápas byl odehrán v klidu a bez zbytečných emocí. Pochvala i pánům rozhodčím.

O1A0206 SK Olympik Me B – RSC Čechie Slaný 3 : 11 (2 : 6)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (), Gryc Leoš . Diváků: 10
Branky: 17. Gabčo Josef (Vála Slavomír), 20. Gabčo Josef (Vála Slavomír), 39. Gabčo Josef (Vála Slavomír) – 3. Kvapil Tomáš (Vošmík Petr), 4. Švásta Ondřej (Bůžek Luboš), 8. Nosek Lukáš (Bůžek Luboš), 9. Kozák Petr (Kvapil Tomáš), 19. Nosek Lukáš (Bůžek Luboš), 20. Kozák Petr, 28. Kvapil Tomáš (Vošmík Petr), 29. Bůžek Luboš (Kvapil Tomáš), 31. Kozák Petr, 38. Švásta Ondřej (Kvapil Tomáš), 40. Švásta Ondřej
ŽK: Gabčo Josef, Slezák Daniel – 0
SK Olympik Me B: Hnízdil Daniel, Gabčo Josef, Kaňka Vladimír, Vála Slavomír, Jurčovský Petr, Slezák Daniel, Prejsa Tomáš, Trnka Zdeněk, Šuba Pavel
RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr, Průcha Josef, Bůžek Luboš, Chadima Miroslav, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Kozák Petr, Nosek Lukáš
Nejlepší hráči: Vošmík P., Nosek L. (oba Čechie), Gabčo J. (Olympik B)
Komentář hrajícího trenéra B týmu Olympiku Mělník, Daniela Hnízdila: Tento zápas se mě nehodnotí vůbec lehce, raději by jsem o tom ani nepsal. Bohužel jednou se však odehrál, tak by bylo zbabělé se o tom nezmiňovat. Utkání velmi ovlivnil začátek a dvě střely po kterých hráči Slaného vedli 0:2 po pár chvilkách to bylo 0:4 kdy jsme během jednoho střídání dvakrát inkasovali po absolutním nevracení se hráčů a velmi špatném bránění. Nutno říci že já už jsem tam po druhém natož čtvrtém gólu neměl co dělat. I když jsem se dál snažil chytat, výkon to byl hrozný. Na druhé straně podal vynikající výkon brankář Vošmík. Na malou chvilinku jsme vykřesali naději po Gabčově snížení ,ale pak 1:5 hned 2:5 Gabčo a půle 2:6,kdy ještě Čechie nedala tři dlouhé penalty po našich 8 faulech. Do druhé půle jsme trošku proházeli čtyřky a mělo to v prvních 8 až 10 minutách velmi dobrý vliv kdy jsme si vypracovali šance minimálně na vyrovnání,ale vynikající brankář,střelecká nemohoucnost a laxnost v zakončení kdy dvakrát z deseti centimetrů trefíme jen tyč tak s toho nebylo nic. Naopak přibýval faul za faulem a Slaný začalo z brejků navyšovat svůj náskok. My přidali jen jeden gól Gabčem na který mu po třetí nahrál Vála. Další statistiky utkání: rohy 12:7 ,střely na branku 22:24 ,střely mimo 19:13.

Výsledky a tabulka Stč. KP po 2. kole zde.

Zdroj: Ing. Jiří Chaloupka