Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
MEMORIÁL PETRA SLANCE – ZAHÁJENY PŘÍPRAVY 29. ROČNÍKU

MEMORIÁL PETRA SLANCE – ZAHÁJENY PŘÍPRAVY 29. ROČNÍKU

Právě v těchto dnech byly Výkonným výborem Okresního svazu futsalu Kladno zahájeny přípravy 29. ročníku tradičního letního turnaje, hraného pod názvem Memoriál Petra Slance.

Turnaj se bude hrát v sobotu 29. června 2024, tedy po ukončení všech futsalových a fotbalových soutěží, a to v nové Multifunkční sportovní hale ve Slaném na Hájích.

Turnaj je určen pro registrované celky ve SFČR, případně pro celky, které se s futsalem teprve seznamují. V prvním případě mohou hrát za účastníka turnaje pouze hráči, registrovaní za daný tým, maximálně dva hráči registrovaní za jiný celek a neomezený počet neregistrovaných hráčů. Ve druhém případě – ve svazu ještě neregistrovaném celku – budou moci nastoupit vedle neregistrovaných hráčů opět pouze maximálně dva hráči, registrovaní za jakýkoliv jiný klub.

Jedinou podmínkou účasti je úhrada startovného, které je stanoveno ve výši 1.500,- Kč, uhrazeno musí být nejpozději do 31.5.2024, a to na účet číslo 169372969/0600, případně po domluvě v hotovosti. Úhrada startovného do stanoveného termínu je zároveň potvrzením účasti celku v turnaji.   Po té bude všem přihlášeným účastníkům zasláno rozlosování turnaje s dalšími potřebnými informacemi. Další povinností účastníka turnaje je do 14.6. zaslat pořadateli vyplněnou soupisku týmu.

Do turnaje se může přihlásit jakýkoliv zájemce z jakékoliv soutěže, a to nejen z kladenského regionu. Turnaje se může zúčastnit maximálně osm účastníků.

Turnaj je hrán na uctění památky jednoho ze zakladatelů celku PK Třebusice a kladenského futsalu vůbec, pana Ing. Petra Slance, který tragicky zahynul v roce 1996.

Historicky nejúspěšnějšími celky memoriálu jsou PK Třebusice, které mají na svém kontě již sedm výher, čtyřikrát se z prvenství radovali futsalisté MCE Slaný a třikrát zvítězil tým 1. DFK Slaný. Jednu výhru si připsalo hned dvanáct týmů, mezi nimi i ligový SK Slavia Praha (jako FC Selp Mladá Boleslav) a druholigový FK Kladno (pod názvem SK Kladno).

Propozice 29. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Soupiska celku zde.