Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
V nové slánské hale by se mohl uskutečnit turnaj veteránů

V nové slánské hale by se mohl uskutečnit turnaj veteránů

Okresní svaz futsalu Kladno přišel s myšlenkou uspořádat v nové Multifunkční sportovní hale ve Slaném na Hájích turnaj veteránů. Tedy hráčů, narozených do 31.12.1984, kteří futsal na Kladensku a Slánsku hráli, neměli a nebudou však mít možnost zahrát si ho v novém, luxusním slánském sportovišti na které celé léta čekali.

Pokud o turnaj projeví zájem minimálně tři celky (jeho kapacita je určena max. pro osm účastníků), uskutečnil by se turnaj nejspíše v neděli 26.5.2024, volné jsou však i další dvě květnové a všechny červnové neděle.

Jedinou podmínkou účasti je úhrada startovného ve výši 1.500,- Kč na účet okresního svazu č. 5894957399/0800, a to nejpozději do 20.4.2024. Všem přihlášeným celkům budou po tomto datu zaslány propozice turnaje s rozlosováním a dalšími potřebnými informacemi.

K účasti na turnaj byli pozváni vedle dosud aktivních místních legendárních celků (jejich výčet by zabral hodně místa) i ti vzdálenější legendární účastníci okresních soutěží – FC Selp Praha (dnes SK Slavia Praha), FC Vojenské lesy Praha, SK Olympik Mělník či Bohemia Chips Praha.

Uvidíme, zda myšlenka turnaje veteránů oslovené funkcionáře zaujme, pokud ano, bylo by možné ve slánské hale uspořádat další pohodovou sportovní akci. O dalších přípravách turnaje budeme průběžně informovat.