Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Rozhodnutí VV OSF Kladno ve věci pomoci účastníkům okresních soutěží

Rozhodnutí VV OSF Kladno ve věci pomoci účastníkům okresních soutěží

Vzhledem k panující situaci, kdy  může být v halách kontrolována bezinfekčnost uživatelů hal, rozhodl VV OSF Kladno o mimořádné možnosti pomoci účastníkům okresních soutěží, a to:
Do konce roku mohou za tým nastoupit i noví hráči, u kterých byla pouze podána žádost o registraci ve FUTis. Hráč nemusí být uveden v registračním systému, tím pádem nemusí mít ani uhrazen členský příspěvek, hrát však již zítra a v neděli bude moci.
Podmínkou pak je, aby byl hráč zaregistrován a uhrazen jeho členský příspěvek nejpozději do 31.12.21. Pokud se tak nestane, budou všechna utkání, do kterých nastoupil, kontumována.
Zatím má problém s účastí pouze jediný celek, nicméně i ten situaci řeší a účast/neúčast potvrdí ještě dnes.
Prosím o pozitivní přístup v této těžké situaci, do které nás dostala nesmyslná nařízení vlády, kdy zdraví neočkovaní lidé nesmí sportovat. Zkusme to společně překonat, než se opět vrátíme k uznávání PCR testů. Byla by škoda soutěže degradovat, případně i týmy za kontumace vylučovat s propadnutím startovného.
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz volejte mi.
Pavel Nepil, předseda VV OSF Kladno