Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Causa FUTIS manažer – transparentnost nade vše

Causa FUTIS manažer – transparentnost nade vše

Zatím ve veliké tichosti chystá Výkonný výbor SF ČR další zásadní změnu, a to i s dopadem na regionální futsal, když bylo rozhodnuto neprodloužit smlouvu současnému  FUTIS manažerovi panu Petrovi Havlíkovi. Tedy člověku, který byl v roce 2012 jedním ze spolutvůrců celého tohoto registračního systému, člověku, který s ním celá léta pracoval a hlavně pracovat i nadále chtěl. Již cosi signalizovalo znění článku 1.8 zápisu z jednání VV SF číslo 3/2019 z května 2019, červnové zasedání pak mělo působení pana Havlíka ve funkci definitivně ukončit. Na jeho místo pak přichází jeden z neúspěšných kandidátů za člena VV z letošní valné hromady, že by skvělá a dobře placená náhrada za neúspěch ve volbách ?

Uvidíme, zda se členská základna Svazu futsalu ČR, která s prací pana Havlíka byla po dobu sedmi let navýsost spokojena, dozví o důvodech jeho „propuštění“ ze služeb svazu. Nebo to dopadne, jako v případě bleskurychlé změny ve složení Disciplinární komise, když si ta původní dovolila potrestat hráče Chrudimi v rámci semifinálové série Sparta – Chrudim? A zdůvodnění takovéto rychlé reakce ze strany VV? Žádné, ticho po pěšině …. Transparentnost přeci na prvním místě.

Uvidíme, zda se futsalová veřejnost dozví důvody ukončení spolupráce s panem Havlíkem, nebo zda se bude muset opět jen spekulovat. Spekulace, jak to asi bylo, si necháme až pro případ, že opět nebude nic ze strany VV vysvětleno …. Doufejme však, že se tak stane a dozvíme se, proč pan Havlík, i když chtěl nadále jako FUTIS manažer pracovat, musel v této pozici skončit.