Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
KRAJSKÉ ČÁSTI SOUTĚŽE VETERÁNŮ SE ZÚČASTNÍ TŘI CELKY

KRAJSKÉ ČÁSTI SOUTĚŽE VETERÁNŮ SE ZÚČASTNÍ TŘI CELKY

O jednoho účastníka méně než v loňském roce bude mít soutěž veteránů v rámci Středočeského kraje. Letos se nepřihlásili hned dva tradiční účastníci AFC Kralupy n.Vl. a 1. DFK Slaný, naopak nováčkem je FK Mladá Boleslav, soutěž se tak  odehraje ve složení: SKP Kolín, R.S.C. Čechie Slaný a FK Mladá Boleslav.

V současnosti jsou připravovány propozice středočeské části, ve kterých bude nejpozději do konce února upřesněn hrací systém soutěže. Předpokládá se však, že se letošní ročník odehraje systém každý s každým třikrát v rámci tří turnajů, když by každý účastník uspořádal jeden turnaj.

V soutěži mohou nastoupit hráči, narození do 31.12.1979.

Soutěž zahájí v březnu, dohrána musí být do 15.5.2019. Vítěz bude mít právo postupu na finálový turnaj Mistrovství ČR v kategorii veteránů, který se uskuteční 16. června 2019 v Kutné Hoře. V loňském roce si ve finálovém turnaji zahráli futsalisté slánské Čechie.

Návrh propozic soutěže veteránů středočeské části – zde.