Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Divizní skupina „A“ s play – off nadstavbou

Divizní skupina „A“ s play – off nadstavbou

Vše směřuje k tomu, že se divizní skupina „A“ dočká vzhledem k menšímu počtu účastníků, radikální změny herního systému. Osm přihlášených celků odehraje nejprve základní část tradičním systémem každý s každým dvakrát (doma – venku), a to v období od 2.11.2018 do 16.2.2019 (v posledním kole bude v tento den jednotný výkop ve 20.00 hodin).

Po základní části pro celky na 5. až 8. místě soutěž skončí, nejlepší čtyři týmy pak odehrají play-off (1 – 4, 2 – 3), a to v období od 25.2. do 16.3.2019. Semifinále se bude hrát na dvě vítězná utkání, finále a utkání o třetí místo se pak odehraje v rámci slavnostního dne Divize „A“ na jednom místě v sobotu 16.3.2019. V ten den na určeném místě rovněž proběhne vyhlášení a ocenění nejlepších jednotlivců a kolektivů a závěrečný slavnostní raut.

Vítěz divizní skupina „A“ bude mít nárok na postup do 2. ligy – západ, důležitou změnou je pak i ten fakt, že z letošního ročníku divize nikdo nesestoupí. Detaily k výše uvedenému budou projednány na podzimním grémiu účastníků soutěže.