Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Do divizní skupiny „A“ přihlášeno 14 celků

Do divizní skupiny „A“ přihlášeno 14 celků

Dnešní den je termínem uzávěrky přihlášek zájemců o účast v divizní skupině „A“. O soutěž je tradičně velký zájem, když se přihlásilo čtrnáct zájemců. Oproti loňskému složení však divize dozná poměrně dost změn. Vítězná rezerva mělnického Olympiku potvrdila svůj zájem o postup do nejvyšší soutěže, naopak do příslušných krajských přeborů sestupují F.C. Brandýsek a Ludis Team Třebenice. Do soutěže se rovněž nepřihlásila slánská Čechie, která podala přihlášku do Středočeského krajského přeboru.

Divize „A“ tak má pro následující soutěžní ročník jistých deset účastníků, a to FC Betis Kadaň, Gold Combix Ústí n.L., Svarog FC Teplice, TJ FC Dalmach Turnov, Hrasl Slaný, TJTZ Atlantic Rakovník, Realvestav Slatina, FC Arsenal Benešov, Legie Příbram a SKP Kolín. Tento základ přestavuje vysokou kvalitu, neboť rovných sedm celků hrálo v minulosti minimálně druhou ligu.

Tuto desítku pak doplní dva nejlepší celky z kvalifikace, které se zúčastní čtyři nejlepší celky krajských přeborů. Za Prahu to bude celek FK Kobylisy a dále AFC Kralupy n.Vl. (Středočeský kraj), FC Atletico Chomutov (Ústecký kraj) a Pampuch Team Liberec (Liberecký kraj). Kvalifikace se odehraje nejpozději do konce června, přesný termín a místo konání budou včas sděleny.